Polecane posty

adamek1942    2

Witam jak tam wasze dpf-y w zetorkach?? ??znalazłem sporo tańszy od oryginała niby ma być dobry tylko ciekawi mnie czy z tej puchy nie będzie szło echo wiadomo zetory głośnawo pracują.

https://www.olx.pl/oferta/wklad-obudowa-filtra-czastek-stalych-dpf-zetor-proxima-i-inne-CID757-IDrkXmx.html

czy ten oryginał tutaj wygląda jakby jeszcze na ściankach było coś do tłumienia.

https://imged.pl/wklad-serwisowy-dpf-zetor-93-5165-31150882.html

adamek1942    2

Nie zapchał się, ale może się zapchać jeszcze przy zimie np. jadąc po baloty nawet się traktor nie rozgrzeje dobrze a co tu gadać o wypalaniu lol ???

Wiadomość z agroFakt.pl

Borekk17    410
robię tak w samochodach i jakoś żadnego nie uszkodziłem po myciu niech sobie popyrka na wolnych żeby cała wodę odparować i wtedy wypalanie

bialy2005    290
Jak by mi się zapychal i nie dało się wypalić to już by tam nic nie było 😁

Dostarczam wapno nawozowe  głownie z kopalni Kieleckich weglanowe Morawica  i z magnezem Radkowice. Kontakt PW lub tel 602888262

bialy2005    290
Te wszystkie pseudo ekologie to kula u nogi. Do puki działa to ok ale jak sie sypie to wyjazd ztym badziewiem i tyle.

Dostarczam wapno nawozowe  głownie z kopalni Kieleckich weglanowe Morawica  i z magnezem Radkowice. Kontakt PW lub tel 602888262

adamek1942    2

Nie ze go chemia rozerwie tylko od zapchania, za dużego ciśnienia, puki co na razie spokój z przeglądami ale jak zaczną analizatory wkładać ??  i będzie wszystko musiało być udokumentowane to może być różowo ;]

U mnie działa a co dalej nie wiem trzeba by było myśleć dużo na przód ;D

biały masz racje z ta ekologią straszna mi ekologia ze dym nie leci zwyczajnie, a jak sie wypala to chmura śmierdzącego dymu i wszystko tam jest na raz. Niemcy się wzbogaciły na węglu, przez wszystkie wojny itp a teraz ekologia w polsce a szfabski wegiel jedzie do nas od ruskich lol nie ma rady

Edytowano przez adamek1942

kali2107    149
Adamek z wypalaniem i węglem racja a co do przeglądów to nie ma co panikować. jak większość to wywali to się utrze że tak musi być i wszyscy do tego przywykna

bialy2005    290
Jest jeszcze jeden aspekt jak zostało zatrute środowisko podczas produkcji dpf itd.
  • Like 1

Zicodawid    2

Najlepszy sposób na dpf  to wkład serwisowy 700 zł 900 zł i po problemie  a jak coś zmieni się w przeglądach  zawsze na chwilę mozna włożyć orginal i to jest duży plus zetora niema sterownika silnika  więc nie trzeba wylogowywac a tylko trzeba jeszcze wyjąć bezpiecznik bo będzie co jakiś czas piszczec że coś jest nie tak tak samo polecam zaślepienie egr po zaślepieniu  jest bardziej czysty olej 

A jeszcze jedno po włożeniu wkładu serwisowego z komina wydobywa się czarny dymek dpf to blokował  a bez dpf jest wszystko wyrzucane przez komin w przypadku mojego egzemplarza  może nie wszystkie tak mają  ale mój ma 500 mth  nie był katowany a pobiera olej itd i tu minus dla zetora mogło być trochę lepiej 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez stage99
      Witam.Posiadam Zetora Proxima 90 Power i od niedawna elektrohydrauliczny rewers ulega awariom,a dokładniej nie za każdym razem można cofać.Zetor jest z 2013R,Odpowiada za to moduł podłączonny kostką na 4 piny, dostanę taki moduł?Nie wiem jak to dokładnie się nazywa.
    • Przez Kris90
      Witam mam problem gdzie w proximie 90 nie działa mi pierwsza dzwignia  podnośnika  i znalazłem  pod kabiną  po lewej stronie zerwany bolec który  został  w bloku i cały ten mechanizm nie chodzi. Jak to naprawić? 
    • Przez Bartekj1994
      Witam. Mam problem z hamulcami na przedniej osi w Proximie 90 Plus. Mianowicie grzeją mi się przednie koła tak jakby trzymały hamulce. Wymieniłem tarcze  w przednim prawym kole odpowietrzyłem wszystkie koła oraz zawór pod kabiną i jest tak że czasami są hamulce a czasami nie. Tylne koła oraz przyczepy działa. Czy ktoś ma jakiś pomysł co moje być przyczyną?? Po przejechaniu kilku km koło jest juz gorące a hamulców brak 
    • Przez szpeniu87
      Witam. Wie ktoś może gdzie znaleźć bezpiecznik na kablu prądowym  w proxie 100?
    • Przez Rolnik117
      Witam mam problem z zetor Proxima 90,poniewaz po odpaleniu wchodzi na maxymalne obroty i nie reaguje na pedal gazu jak i również na gaszenie. Co może być przyczyną, i dlaczego tak się stało? 
      Z góry dziękuję. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.