Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam. w mojej Proximie 8441 jest problem z hamulcami. gdy hamuje na oba koła to pedał wchodzi głeboko hamuje tylko lewy hamulec a prawego nie ma. jak hamuje osobno na każde koło to hamulec jest na lewe i na prawe koło odpowiednio jak wciskam prawy lub lewy hamulc. co zrobić jakieś porady?
Opublikowano

ogólnie to już jakiś czas tak jest. pąpki wymienione cylinderki wymienione pedały wyregulowane a i tak prawy hamulec zahamuje a lewy wchodzi w podłoge. 

A czy może to robić ten zawór : https://edparts.pl/zetor-czesci/3456-zawor-sterowania-hamulcami-2-przewodowy-30km-h-zetor-53234902-oryginal.html?srsltid=AfmBOopQG_u4fNNnVmEbvTFDo7BVDx45s7KK74x5E7hZ9unt0I_eux0G  ????

12 godzin temu, bergman31 napisał(a):

Stało się to nagle, czy po wymianie pompek?

po wymianie pąpek dalej to samoo

23 minuty temu, jacor73 napisał(a):

A gdzie ten wyrównywacz jest?

Tam nie ma wyrównywacza jak w starej seri zetorów. wyrównywacz jest niby w pąpkach

Opublikowano

Dlatego zapytałem o ten wyrównywacz, bo jakoś go u mnie nie zlokalizowałem.

A problem z tymi yebanymi hamulcami mam podobnie jak Ty, wymiana pompek nie pomogła.

Tylko u mnie wygląda tak jakby jedna strona ciągle się zapowietrzała, przed wymianą lewa, a po wymianie pompek prawa

Opublikowano
Teraz, jacor73 napisał(a):

Dlatego zapytałem o ten wyrównywacz, bo jakoś go u mnie nie zlokalizowałem.

A problem z tymi yebanymi hamulcami mam podobnie jak Ty, wymiana pompek nie pomogła.

Tylko u mnie wygląda tak jakby jedna strona ciągle się zapowietrzała, przed wymianą lewa, a po wymianie pompek prawa

Tak u mnie też szybciej druga strona głupiała a teraz druga strona. mam wszystko założone nowe i teraz chyba bedzie trzeba ten zawór wymienic bo nic innego tam juz nie ma.

Opublikowano
6 minut temu, jacor73 napisał(a):

Mówisz o tym zaworze sterującym zawór pneumatyczny?

Masz zrobione odpowietrzenie na połączeniu tych dwóch zaworów?

tak odpowietrzony też został. zawór działa prawidłowo bo na przyczepe też idzie powietrze także z tym jest okej tylko sie zastanawiam nad tym zaworem

 

Opublikowano

Zadzwoń do Kalisza, do Agrozetor, jest tam facet co sie zna na rzeczy. Jesli on odbierze na pewno coś podpowie gdzie problem i także odnosnie tych zestawów naprawczych. Wczesniej spisz dokładnie kod silnika. 

Opublikowano
1 godzinę temu, ROBERTINHO napisał(a):

Tam nie ma wyrównywacza jak w starej seri zetorów. wyrównywacz jest niby w pąpkach

Sorry, tego nie wiedziałem.

Jeszcze od siebie dodam, że nowe nie zawsze znaczy że działa tak jak ma.
 

Opublikowano
krzysiek1979 napisał:

Zadzwoń do Kalisza, do Agrozetor, jest tam facet co sie zna na rzeczy. Jesli on odbierze na pewno coś podpowie gdzie problem i także odnosnie tych zestawów naprawczych. Wczesniej spisz dokładnie kod silnika. 

Powiem tak obdzoniłem dziś chyba cała Polskę i chyba z 6 mechanikami temat przegadałem i padło na zawór hamulcowy dwu przewodowy. zmienię ten zawór i powinno pomóc myślę

Opublikowano

Jak wymienisz, daj znać czy przyniosło to oczekiwany efekt.

Tylko nie bardzo jestem w stanie zrozumieć, jaki wpływmoże mieć ten zawór na efekt zapowietrzania się jednej strony 

Opublikowano
kuna9977 napisał:

Po prostu Zetor tak ma że tam zawsze problem z hamulcami. Może pompka wyrównawcza ciśnienia. 

Proxima nie ma takiego wyrównywacza jak 7340. wyrównywacz jest w pompkach.


jacor73 napisał:

Jak wymienisz, daj znać czy przyniosło to oczekiwany efekt.

Tylko nie bardzo jestem w stanie zrozumieć, jaki wpływmoże mieć ten zawór na efekt zapowietrzania się jednej strony 

po niedzieli ma przyjsć zawór jak coś to dam znać czy przyniosło to zamierzony efekt

  • Thanks 1
Opublikowano
28 minut temu, ROBERTINHO napisał(a):

Proxima nie ma takiego wyrównywacza jak 7340. wyrównywacz jest w pompkach.

 

po niedzieli ma przyjsć zawór jak coś to dam znać czy przyniosło to zamierzony efekt

 

A płyn nigdzie nie ucieka? A może po prostu jedno koło trzeba dociągnąć. I jak masz pojedynczo pedał wciśniesz do troszkę mocniej i za hamuje jak są dwa razem spięte to już tak mocno nie do ciągniesz bo jedno koło już daje opór.

Opublikowano
kuna9977 napisał:

28 minut temu, ROBERTINHO napisał(a):

Proxima nie ma takiego wyrównywacza jak 7340. wyrównywacz jest w pompkach.

 

po niedzieli ma przyjsć zawór jak coś to dam znać czy przyniosło to zamierzony efekt

 

A płyn nigdzie nie ucieka? A może po prostu jedno koło trzeba dociągnąć. I jak masz pojedynczo pedał wciśniesz do troszkę mocniej i za hamuje jak są dwa razem spięte to już tak mocno nie do ciągniesz bo jedno koło już daje opór.

to nie pomaga. jak za troszkę dokręce to odrazu hamulce go trzymają. wczoraj rozmawiałem z mechanikiem z Kalisza i też mówi że to ten zawór na bank robi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez lukash_n1
      WItam
      Mam problem z podnośnikiem w ciągniku Zetor Major cl80 rok prod. 2021 150mtg , a mianowicie przy podnoszeniu podpiętych maszyn głośno pracuje podnośnik(wyje) po rozgrzaniu oleju słabo podnosi. Poziom oleju ok. Słyszałem że ma on słaby podnośnik ale kiepsko radzi sobie już z 3 skibowym obracanym pługiem.  Po telefonie do serwisu mówili że to puszcza zawór przelewowy. Wie ktoś gdzie on się znajduje i czy posiada on jakąś regulację?
       
    • Przez czechp
      Witam, zakupiłem zetora 8540 z 95 roku. Posiada on zegary phoenix (zespolone) i od momentu zakupu nie działa obrotomierz i licznik motogodzin. Obrotomierz co jakiś czas „zamyka” się i wraca w pozycje 600 obrotów. Z pradniczki obrotów wychodzą 3 przewody M Sz i masa. Przewód M nie jest podłączony do zegarów a Sz jest. Prądniczka jest sprawna a przewody całe. Prawdopodobnie coś jest nie połączone do zegarów lub źle połączone. Czy ktoś może pomoc gdzie wspomniane wyżej przewody powinny być podłączone w zegarach? 

    • Przez mf390
      Witam, po wymianie synchronizatorów w zetorze 8540 skrzynia 4 z rewersem ciągnik na zapalonym silniku i na luzie jedzie, biegi ciężko wchodzą. Podczas wciskania sprzęgła przy jeździe ciągnik od razu się zatrzymuje jakby coś go hamowało. Na luzie i na zgaszonym silniku ciężko go ruszyć z miejsca. Docisk, tarcza i łożysko oporowe nowe. Gdzie szukać przyczyny?
    • Przez emtecc
      Witajcie
      Jak w temacie, posiadam ciągnik zetor proxima 100. Ma on dodatkowo większą średnicę przy siłowniach wspomagających. O to, że podniesie nie ma problemu ale co ze statecznością. 
      Chcę połączyć siewnik z agregatem uprawowym. Siewnik ciężki bo AgroMasz sr300 (860kg na tabliczce). Zaciekawił mnie agregat Dexwal Lion  z wałem grzebieniowym/płaskownikowym (520kg). Hydropak solidny. 
      Tylko co ze statecznością takiego zestawu z Proximą? Mogę składać siewnik na uwrociach. Nie byłby to jakiś duży problem.
      Ciągnik ma z przodu komplet obciążenia 
      ktoś pracuje czymś podobnym z tym siewnikiem?
    • Przez PatrykWiniszewski
      Witam czy miał może ktos podobny problem? przedni napęd nie załącza się pomimo ze słychać cykniecie powietrza, kontrolka napędu po załączeniu normalnie się świeci. jakies pomysły |?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v