tomekch43

Zetor proxima 90 problem z hamulcami tylnymi

Polecane posty

tomekch43    0

Witam mam problem z hamulcami w zetor proxima 90 otóż hamulce trzymają i ciągnik ma ciężko ciągnąć, obudowa z tyłu tak się nagrzewa po dłuższej jeździe że nie da się jej dotknąć a ponadto wczoraj po trasie ok 20 km olej w przekładni zmienił kolor na ciemny a był żółty proszę o pomoc !!!

Edytowano przez tomekch43

tomekch43    0

Ale nie cały czas trzymają  czasami trzymają a czasami nie jak jechałem to nie trzymały ale jak wracałem to już tak 

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelmk    0

Witam Panie  Tomku mam do Pana następujące pytanie. Także posiadam Zetor Proxima 90 2016 rok produkcji i mam taki sam problem z hamulcami od jakiegoś czasu.  Musiałem  mocno hamulce popuścić aby nie blokowały się, bo blokowały się tak że aż nie można było dotknąć tylnego mostu. przez to teraz hamuje słabo i po zatrzymaniu lub gwałtownym naciśnięciu hamulca wydaje dziwny dźwięk. Ten dźwięk to może zagrzane tarcze. Czy u Pana było tak samo i jak zakończył się Pana epizod z hamulcami. Bardzo proszę o odpowiedź.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzegorz1988
      Witam.mam problem a wlasciwie pytanieczy  ktos z Was orientuje sie czy w belarusie 952.2 na wale korbowym powinny byc przeciwwagi czy nie?kilku specow pytalem i nikt mi nie potrafil konkretnie odpowiedziec.ciagnik 2012 rok pompa motorpal.
    • Przez audi80b4
      mam taki problem w mojej forterze pali mi cały czas bezpiecznik F6 jest on od prawej przedniej i prawego tylnego światła pozycyjnego i lampy pojedynczej tylnej tej na dole, co wsadze nowy bezpiecznik włacze światła i buch pali, jaka może być przyczyna bo nie mam pomysłów
    • Przez Mich9
      Mam problem mianowicie ułamał mi się elektromagnes na rozruszniku i dopasowałem jakiś identyczny zetorowski. Na krótko pali prąd dociera z przycisku, masa jest i na przycisku robi zware gdy się naciśnie, lecą iskry, co może być przyczyną, bezpiecznik jest ok.
    • Przez AgroRolnikŚląskiTeam
      Witam , przymierzam się do kupna zetora 4340-7340 albo 4341-7341 , i mam takie pytanie czy któryś AgroFotowicz posiada takiego zetorka 4341 ? 
      1.Są jakieś różnice mechaniczne pomiędzy serią x340 / x341 ? 
      2.Czym się różni zetor 4341 od 5341/6341/7341 ? wiadomo 7341 ma silnik z turbiną ale 5341 ma ten sam typ silnika z6202 ale 6341 ma już inny silnik i tu rodzi się pytanie czym ten silnik się różni od tych stosowanych w 4341-5341 ?
      3.Szybka skrzynia w zetorze ? Dobry pomysł czy raczej unikać ?
      4.Na co zwracać szczególną uwagę przy oględzinach zetorów 4340-7341 ? 
      5.Jaki przebieg jest "magiczny" dla tych zetorów ? 
    • Przez Nieznany1235
      Gdy wyjmuje bagnet od stanu oleju leci płyn chłodniczy oraz olej co się mogło stać. Ciągnik odpala ale po chwili gaśnie. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.