adamek1942

Zetor Proxima- Wymiana łożysk wałka WOM

Polecane posty

adamek1942    2

Witam, jak tam wasze końcówki womu przy zetorach hym ??? dokładniej chodzi o łożyska  spotkałem kilka ze sporym luzem, wiecie jak sie do tego zabrać na przyszłość ??

gotchisc    56
a dpf juz ogarnięte ? odpalił i jeździ ? dzis wigilia idź z rodzina spędzić święta a nie durne tematy zakładasz co chwile

adamek1942    2

Czekałem aż ktoś to napisze ...

dla twojej świadomości temat wczoraj zakładałem a nie w wigilię

problem z dpf nie mam  tylko byłem ciekawy czy ktos cos takiego zakładał i jak się to ma, masz dobrą pamieć  Traktor odpala i jezdzi

Od dziś są święta wiec nie pisz takich rzeczy, daruj sobie chyba zee szpiegujesz

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez seat1Leon
      Witam,co sadzicie o proximie 90 z 2013roku ma przepracowane 400mth ,na co zwrocic uwage przy kupnie 
    • Przez sunday
      Witam mam takie pytanie czy w CASE MX 135 jest to normalnie, że WOM na wolnych obrotach włącza się i po chwili sam się wyłącza, po dodaniu nawet minimalnie gazu wszystko działa jak należy. Pytam z czystej ciekawości bo w pracy to  nie przeszkadza
    • Przez system405
      Witam mam problem z włączeniem tylnego womu w claasie aresie 657atz . Przy włączeniu pokrętłem nastepuje zgrzyt i po kilku próbach dopiero załącza się wałek, co może być przyczyną ? A także jest problem z hydrauliką tzn przy rozgrzanym oleju jednocześnie nie można kręcić kierownica i np podnosić tylnego tuza lub obracać pługa, na zimnym oleju nie ma tego problemu .Z góry dziękuję
    • Przez adamek1942
      Witam jak tam wasze dpf-y w zetorkach?? ??znalazłem sporo tańszy od oryginała niby ma być dobry tylko ciekawi mnie czy z tej puchy nie będzie szło echo wiadomo zetory głośnawo pracują.
      https://www.olx.pl/oferta/wklad-obudowa-filtra-czastek-stalych-dpf-zetor-proxima-i-inne-CID757-IDrkXmx.html
      czy ten oryginał tutaj wygląda jakby jeszcze na ściankach było coś do tłumienia.
      https://imged.pl/wklad-serwisowy-dpf-zetor-93-5165-31150882.html

• Przez Marek1387
      Witam, mam problem z moim massey-em 3080 otóż nie działa wom na 1000 obr. na 540 kręci, sprawdzałem tą linke co idzie do tyłu przy ramieniu i ta dźwignia pracuje bez oporu, tak jakby nic nie przełączała. Z góry dzięki za podpowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.