Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Fuciu

T-25 koszt usługi

Polecane posty

Fuciu    0

Dzisiaj mechanik skończył robić mojego władka :) wymieniał rewers podciągał hamulce i rególował sprzęgło :) Wzioł 350 zł :) ale sam sciągałem całą podłoge wszystkie węże od hydrauliki i przy składaniu mu pomagałem :) 350 zł to dużo czy mało? :)

farmervip    78

Jak dobry mechanik to sie ceni :blink: mi swego czasu mechanik za złożenie silnika 6tki wzioł 1300zł (tylko złożenie z moją pomocą)

Wiadomość z agroFakt.pl

Fuciu    0

takie naprawy to się samemu robi.

Nigdy tego nie robiłem i nie wiedziałem co i jak. wole raz zapłacić i mieć spokuj :)

robo1980    42

u mnie jest w sąsiedniej wiosce bardzo dobry mechanik to za dzień pracy bierze 400zł.

michal1993    350

W Twoim przypadku to już nie ma znaczenia czy to drogo czy tanio, robota zrobiona i jeżeli wszystko będzie chodzić jak należy to nie ma co żałować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MT1997
      Jaki jest koszt budowy chlewni na 50 loch, porodówki w systemie wannowym, odchowalnia prosiąt, miejsce dla tuczników itp. Wszystko na rusztach. Jaki by był koszt takiej inwestycji?
    • Przez TurekR
      Jaki może być orientacyjny koszt remontu, tzn. robocizna + częsci, wymiana wszystkich łożysk, pasów, podajników, częściowe oblachowanie, czyli praktycznie cały remont oprócz silnika? Czy opłacalny jest zakup za około 20tys. plus taki remont? Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam
    • Przez Ferdek07
      proszę o informację jeśli ktoś szerzej coś działał w takim temacie, konkretnie interesuje mnie otworzenie własnej działalności usługo rolnicze w szeroko pojetym zakresie, a więc parasa zwijająca, orka koszenie, usługi transportowe, chciałbym skożystać z programu na utworzenie własnej działalności
      http://www.fil.lublin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=726&Itemid=141
      czy przeszło by coś takiego, zrobił bym urzyczenie ciągnika i prasy, dołączył bym do tego usługi transportowe, za 40 tys chciałbym kupić przyczepę wywprtkę i pług do odśnieżania, oraz owijarkę, czy taka działalność mogła by zaistnieć z tego programu?
    • Przez mattheoo
      witam wszystkich sprzedałem mojego starego bizona Z 56 ponieważ stwierdziłem że musze mieć inny kombajn na mój areał . wraca sie z prośbą do wszystkich ktorzy mogli by mi doradzić jaki teraz kombajn zakupić. chciałbym miec coś teraz lepszego zastanawiałem się nad kombajnami typu class dominator wiem że może byc to nie najlepszy pomysł ale chciałbym aby mój nowy kombajn był zachodni i aby nie było do niego problemu z częsciami doradzcie mi jakies marki panowie błagam pozdrawiam
    • Przez MT1997
      Jaki jest szacunkowy koszt budowy chlewni w cyklu zamkniętym na około 80 macior, 14 porodówek, odchowalnia prosiąt, i 5 przegród po 120sztuk dla tuczników wszystko na rusztach. No i wiadomo, wszystko automatyka, wentylacja, paszociągi itp.+ Wyposażenia paszarni (śrutownik, mieszalnik, zboirniki na pasze itd)