Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karola134

unia group fenix problem

Polecane posty

karola134    1

miał ktoś już taki problem wentylator chodzi nie równomiernie i ciśnienie powietrza na zegarze skacze np. miedzy 4 a 6 jak może być tego przyczyna ??

karola134    1

tu jest pompa hydrauliczny co napędza wiatrak ale problem rozwiązany wystarczyło wyregulować przepływ oleju przy szybkozłączu :)

Wiadomość z agroFakt.pl

karola134    1

jd 6115m hydraulika 114 litrów a olej to nie wiem jaki. Tak silnik hydrauliczny i on kreci wiatrakiem i miał nie równe obroty i trzeba było mu podkręcić przepływ oleju takim wichajstrem na szykozłączce :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez milki57
      Witam serdecznie,
      Stoję przed wyborem pługa obracanego Unia Ibis LS lub Ibis XMS. Oba pługi na długich odkładniach, konfiguracja 3+1 z hydraulicznym ramieniem do wału. Według sprzedawcy, LS ma lepszą wieżyczkę, jednak XMS jest od niego 100kg cięższy. Czy ktoś mógłby mi doradzić, którą wersję wybrać? Czy ktoś mógłby wskazać jakieś praktyczne różnice? A może ktoś korzystał z którejś wersji?
    • Przez damian123141
      witam. zakupilem prase w tamtym roku unia famarol 2017 rok nową . koledzy czy gdzieś sie smaruje łozyska na walcach ?  nie widzę smarowniczek na łozyskach walcowych 

• Przez rolnik556
      Cześć, stoję przed wyborem agregatu, co bardziej polecacie? Mi się bardziej podoba Cross, chodź Kos z podwojna broną talerzową chyba też powinien robić dobra robotę ;) Aktualnie użytkuje agregat Frost i chce zmienić na coś konkretnego ;) może ktoś z was użytkuje Crossa? jakieś opinie ?
    • Przez gomez
      Witam forumowiczów !!! mam problem ponieważ urwał mi się kabel od komputera (sterownika) i jeżeli ktoś posiada ową prasę prosiłbym na ile jest to możliwe o jakieś zdjęcie kabli jak są poukładane w kompuerze (kolejność kolorami ) w ciągniku jak i w sterowniku w prasie . Sprawa Pilna !!! 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.