Skocz do zawartości
Walczaklu

Case 5140 , kontrolka N

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Walczaklu    0

Traktor jak w temacie , pali się stale kontrolka N... błędów nie błyska po odpaleniu , tylko pali ta kontrolka .

Posprawdzałem pobieżnie co mogłem na szybko i raczej wszystko ok .

Może ktoś wie od czego jest ta kontrolka i co powoduje jej świecenie ... Manetka rewersu działa ...

Może ktoś miał takowy problem .

malyxD    7

Kontrolka powina sie palic gdy rewers nie jest w neutralnym położeniu, oczywiscie przy zgaszonym silniku:-)

Ziel    26

Zobacz czy czujnik pod siedzeniem się nie odłączył.

Wiadomość z agroFakt.pl

Walczaklu    0

czujnika pod fotelem nie ma ....

jest cała roszada przekaźników i jeden tym steruje .

zdobyłem schemat , jutro strzelam gola :rolleyes:

tomi32    0

panowie czy da sie jakos sprawdzic kody bledow w case 5140?? i jeszcze jedno pali mi sie caly czas na taka czerwona kontrolka na panelu czy tak ma byc???

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)

Pozdrawiam

(Z góry THX)
    • Przez international856XL
      Witam wszystkich zakladam ten temat ponieważ chcialbym sie cos dowiedziec na temt ciagnika international 856XL.
      Ostatnio sobie takowy kupiłem.Czy moglibyscie sie podzielic opiniami na temat tego ciagnika..?A dodatkowo mam kilka pytan do was..
      -jaki olej stosuje sie w tych ciagnikach
      -przymierzam sie do zakupu pługa obotowego i mam dylemat jaki wybrac 3 lub 4 skibowy..tylko pytanie czy z 4 skibowym da sobie rade czy to nie bedzie zbyt duze obicazenie
      -ile pali to stworzenie :lol:
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez Vhalior2
      witam. ostatnio mi sie zapala konrolka z wykrzyknikiem w moim labo 874 od czego ona jest? czy to znak ze konczy sie sprzeglo dodam ze poziom plynu hamulcowego w normie.

• Przez pabloXSame90
      Witam Panowie potrzebuje pomocy. Zaświeciła mi sie ta kontrolka i kompletnie nie wiem od czego to może być. Proszę o szybką pomoc.