Skocz do zawartości

Polecane posty

bartek29    0

Siema jest sprawa bo mój ojciec ma 2 ha ziemi i do 2020 roku ma mi to zapisać a więc moje pytanie czy mógłbym dostać jakieś pieniądze z Unii na kupno maszyn bo chciałbym trochę powiększyć te gospodarstwo. Wiadomo że się z tego nie utrzymam ale bym to obrabiał bo rolnictwo to moja pasja ;)

locke    291

Nie wiadomo czy za 6 lat jeszcze unia będzie :)

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Wiadomość z agroFakt.pl

TOME11    91

To się tak szybko nie rozpadnie bo prow będzie do 2020 roku ;)

ta bo prow wyznacza możność skończenia się unii.. śmiech na sali :ph34r:

lukasz222    2395

Pewnie dlatego, że nadzieja umiera ostatnia ;)

Drogi @bartek29, po pierwsze tematów o pomocy z PROW jest już wystarczająco, a kwestie szczegółowe były w nich omawiane x razy (mniemam, że znajdując ten dział, dobrze wiesz gdzie takowe się znajdują). Po drugie nikt Ci do 2 ha w konwencjonalnej uprawie nie da ani grosza z programów pomocowych - bądźmy realistami. Tym bardziej, jeśli będziesz pracować jeszcze poza rolnictwem.

DoradcaKT    20

może jak by jakieś szklarnie zrobił to by dostał na modernizację małych gospodarstw, no ale to na krusie musi być.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez g2osc
      Witam
      Znalazłem ogłoszenie o sprzedaży fahra i tu mam pytanie czy ma to sens pchać się w taki sprzęt?? może ktoś z was ma takie cudo??
      Areał mam mały tylko 6 ha ale nie mam czasu czekać na kombajn i wypatrywać w niebo czy przyjedzie zanim zacznie padać.
      Proszę o opinie na temat tego sprzętu dodaje link
      http://tablica.pl/oferta/fahr-m44-na-czesci-ID3zBGd.html#c757817e41
      Pozdrawiam
    • Przez Matek_1264
      Witam, chcę w tym roku zasadzić truskawki w sierpniu i potrzebuje porad jak dalej postępować z polem i jak nawozić.
      Wyniki analizy gleby otrzymałem dziś.Są zalecenia nawozowe jednak nie wiem kiedy sypnąć nawóz i wapno.

Sytuacja wygląda tak: pole do tej pory to dwa sąsiadujące kawałki ze soba które finalnie będą połączone.

Kawałek 1- wiosną zasiana gryka, ztalerzowana i zaorana. Następnie posiana gorczyca która już kwitnie.

Kawałek 2- późną wiosną zasiany owies który rośnie do tej pory.

Do dyspozycji mam obornik od krów i owiec i nieco kurzaka.

Powiedzcie jakie ruchy teraz poczynić bym za 3 tygodnie mógł wsadzać truskawkę w pole i żeby coś z tego wyszło.  
    • Przez karol69
      Witam.
      Posiadam ciągnik SAME Laser 100 i mam pytanie odnoście miejsca gdzie znajdują korki spustowe oleju do skrzyni biegów, jaki olej najlepiej zalać do skrzyni, ile go wlać i gdzie jest korek do nalewania oleju.
      Byłbym wdzięczny za zdjęcia z zaznaczonymi miejscami korków spustowych, bądź informacje o ich położeniu.
    • Przez kingkenny131092
      Witam, zakupiłem własnie ciągnik Renault Ares 825 z 2000r , i chciałbym prosić bardziej obeznanych uzytkowników ciągników Renault o pomoc w nauce obsługi tego ciągnika. Może jesteście w stanie dac mi jakies wskazówki co do użytkowania , eksploatacji czy serwisowania tego ciągnika?
    • Przez TelefonyRadom
      Witam 
      Poszukujesz bydla ? 
      Masz dość bezskutecznych poszukiwań ? 
      To czego szukasz jest na pozór nie osiagalne ?
      Masz dość firm z chorymi i padajcymi zwierzetami ? 
      Albo zwyczajnie nie masz czasu ? 
      Chcesz powiększyć swoja hodowle bydla lub ja zacząć? We wszystkim tym pomoge ci za kilka zlotych za 30 zl przedstawie ci oferty spełniające twoje wymagania resta kosztów ustalana indywidualnie . Mozliwosc pomocy z negocjacja cen od rolnika dla rolnika Prosze o maile
      Niech Pan/Pani poda kryteria 
      Cena 
      Ilość 
      Rasa/Typ
      Najlepiej dzwonić po 15 518912851