mrursus7

Agromasz Ł-104 do Zetora

Polecane posty

mrursus7    9

Potrzebuje opini na temat Tura Agromasz Ł-104. A wiec czy maja mocowania do Zetora ? Czy jest ciężki będzie mocno ugniatał na moja oś ? według katalogu waży niecałe 540 kg przy czym Metal fach 600. I Jaki koszt ? Bo wiem ile wszystkie ładowacze kosztują ale najbardziej podoba mi sie Agromaszu i jakie macie o nim opinie dobry jest ? Pracował będzie bardzo dużo z kulkami ( sianokiszonka ) i z słomą oraz z obornikiem około 140 rozrzutników. A wiec prosze o pomoc w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max696    9

Tutaj znajdziesz kilka odpowiedzi na swoje pytania,

http://www.agrofoto.pl/produkty/ladowacze-czolowy/nowy-ladowacz-czolowy-tur-same-zetor-holland-deutz.html

a jak masz jeszcze jakieś pytania to najlepiej do nich zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

mam taki model na zetorze 7340. Pracuje 12 lat na nim no ale już wszystkie tuleje idą do wymiany, wiadomo po czasie wszystko się zużywa.. Ogólnie mocny i solidny tur, godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gebrowski
      Witam.
      Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu z turem Ł-104 ciągnik zetor 5340
      Rozdzielacz 3-sekcyjny. Z jednej sekcji wycieka olej ze złączki przy rozdzielaczu gdy wymienię jedną leci z drugiej. gdy wymienię tę drugą leci z pierwszej i i tak w kółko za podpowiedzi ;
      Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.



    • Przez bajek14
      Witam. Agrofotowicze proszę o pomoc. Mam możliwośc zakupu zetora z tego linku: https://www.olx.pl/oferta/zetor-5211-CID757-IDug9FB.html czy warto wogóle jechać i go oglądać za takie pieniądze? Bo cena kusi ale jest bardzo mała jak na ten model ciągnika i ewentualnie na co zwracać uwagę podczas kupna. Pozdrawiam😀😀😀
    • Przez DawidWasik
      Witam mam pytanie jak ustawiacie swoje siewniki agromasz sr300 do siewu rzepaku na ziemie mozaikowate. Docisk i głębokość redlice stopkowe. Ponieważ posiadam jedną działkę 5 ha na której 1,5ha to piach 
    • Przez Matey06
      Kupię zetora jak w temacie badź MTZ'a. Może być sprowadzony przygotowany do rejestracji, bądź z ważnymi badaniami technicznymi i ubezpieczeniem.  Do 25k
    • Przez patryk072
      Cześć, mam takie pytanie, chcę dokonać zakupy pługu, nie bardzo chciałbym wydawać dużo pieniędzy na zagraniczne pługi, mój budżet to około 30-32 brutto, myslałem o zakupie pługu Unia IBIS L 3+1 , znajomi wspominają również o pługach Agro - Maszu tutaj ceny są dużo niższe, pług ciągny będzie New Hollandem T5060 106km, dajcie znać jakiego najlepiej dokonać zakupu według was!
      Dzięki!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj