Skocz do zawartości
mrursus7

Agromasz Ł-104 do Zetora

Polecane posty

mrursus7    5

Potrzebuje opini na temat Tura Agromasz Ł-104. A wiec czy maja mocowania do Zetora ? Czy jest ciężki będzie mocno ugniatał na moja oś ? według katalogu waży niecałe 540 kg przy czym Metal fach 600. I Jaki koszt ? Bo wiem ile wszystkie ładowacze kosztują ale najbardziej podoba mi sie Agromaszu i jakie macie o nim opinie dobry jest ? Pracował będzie bardzo dużo z kulkami ( sianokiszonka ) i z słomą oraz z obornikiem około 140 rozrzutników. A wiec prosze o pomoc w wyborze.

max696    8

Tutaj znajdziesz kilka odpowiedzi na swoje pytania,

http://www.agrofoto.pl/produkty/ladowacze-czolowy/nowy-ladowacz-czolowy-tur-same-zetor-holland-deutz.html

a jak masz jeszcze jakieś pytania to najlepiej do nich zadzwoń.

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil1616    25

mam taki model na zetorze 7340. Pracuje 12 lat na nim no ale już wszystkie tuleje idą do wymiany, wiadomo po czasie wszystko się zużywa.. Ogólnie mocny i solidny tur, godny polecenia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal0
      Jaką polecacie kosiarke do ursusa c-330m
    • Przez gizbern26
      Kupiłem kabine czeską oczywiście z pourywanymi zawiasami,z czego zrobić zawiasy to wiem,bo z płaskownika,drutu i rurki.
      Chodzi mi jak je przymocować,co z czym ma się zgrać i jakie kąty do spawania żeby drzwi fajnie się otwierały?
      Bo wiadomo kabina i drzwi mają kształt rombu.
      Kabina podobna jak na tym zdjęciu.

• Przez fireseba
      Witam

Przyszedł czas na zakup pługa z funduszy "Młodego Rolnika". Maszyna ma rocznie do przeorania 6ha kukurydzy i ok 3ha traw. Ciągnik to Fendt 412 Vario(125km), opony 540 i tył 600, ziemia ciężka. Myślę nad pługiem jedno belkowym z agromaszu. Cena takiego pługu to 10tyś brutto. http://www.agro-masz.eu/oferta/plug-jednobelkowy/3-4-5-skibowy. Macie lepsze propozycje?
    • Przez damianoooo
      Panowie odnawiam temat. Trafia mi się za bardzo dobre pieniądze unia kombi 4.2m w idealnym stanie. Mam pytanie czy dał bym radę przepracować nim przez 1 sezon renówką 75km o wadze 3800kg (ma obciąniki) ? Na drugi rok planuje zakup drugiego ciągnika około 100-110 km Według danych technicznych jest on lżejszy od agromasza 3.6 m waży nieco ponad 1 toną. Prędkość pracy nie musi być zbyt wysoka. 

• Przez Damiano604
      Witam, poszukuję samego dachu do zetora 7011, może byc uszkodzony najlepiej z przednia konsolą, nr. tel. 726-467-505 gg: 21510212