Skocz do zawartości
mrursus7

Agromasz Ł-104 do Zetora

Polecane posty

mrursus7    5

Potrzebuje opini na temat Tura Agromasz Ł-104. A wiec czy maja mocowania do Zetora ? Czy jest ciężki będzie mocno ugniatał na moja oś ? według katalogu waży niecałe 540 kg przy czym Metal fach 600. I Jaki koszt ? Bo wiem ile wszystkie ładowacze kosztują ale najbardziej podoba mi sie Agromaszu i jakie macie o nim opinie dobry jest ? Pracował będzie bardzo dużo z kulkami ( sianokiszonka ) i z słomą oraz z obornikiem około 140 rozrzutników. A wiec prosze o pomoc w wyborze.

max696    8

Tutaj znajdziesz kilka odpowiedzi na swoje pytania,

http://www.agrofoto.pl/produkty/ladowacze-czolowy/nowy-ladowacz-czolowy-tur-same-zetor-holland-deutz.html

a jak masz jeszcze jakieś pytania to najlepiej do nich zadzwoń.

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil1616    25

mam taki model na zetorze 7340. Pracuje 12 lat na nim no ale już wszystkie tuleje idą do wymiany, wiadomo po czasie wszystko się zużywa.. Ogólnie mocny i solidny tur, godny polecenia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.