Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nunu85

wibracje od nowych opon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
nunu85    84

Czesc panowie

Czy tez macie tak, że na nowych szerokich oponach traktor przy pewnych prędkościach (koło 9-12km/h) dostaje wibracji na twardych drogach (po wjechaniu w pole juz jest ok)? Przy wyższych i niższych prędkosciach też ok,

już myslalem, ze to coś z traktorem nie tak, ale serwis zdecydowanie zrzuca winę na szerokie opony i niby jak sie dotrą to bedzie ok.

opony to Miechelin X 600/65r38 i 480/65r28

próbowałem już z różnymi ciśnieniami od 1 do 2,5 i wielkiej różnicy nie widać (no przy tym najwyższym mam wrażenie jest deczko lepiej, ale jazda ciągne jest bardzo nieprzyjemna)

Edytowano przez nunu85

izydor6280    609

pocekaj az opony sie uloza na obreczach i troche podetra

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez MarcinBelarus
      Witam. Mam ursusa 1012 i chce założyć mu z przodu opony na balonie, tzn. małe a szerokie takie jak przy rozrzutniku przykładowo.

Jeśłi ktoś robi taką zamianke niech napisze jaki koszt i co potrzebne do zrobienia tego.

Druga sprawa, jest taka iż chce zalożyć bliźniaki z tyłu, same opony przykręcane odpowiednimi uchwytami do felgi. Zakładał ktoś samą opone czy z felgami tylko?

Pozdrawiam.
    • Przez Tomek1209
      Mam zamiar kupić k100 i nie wiem na jakich oponkach wziąć wyższych czy niższych?????????
    • Przez vitara
      Witam

Uprzejmie prosił bym Państwa o informacje ile może ważyć, jaką ma madę średnio heder w nowych kombajnach .
      Mam przetransportować taki heder 5 metrowy ale nikt nie potrafi mi powiedzieć ile on może ważyć 1tonę 5 ton ? 10 ?

Cały kombajn wazy około 10 ton, a taki heder ?

Uprzejmie dziękuję a odpowiedzi.
    • Przez katopo
      Zastanawiam się nad zamianą opon przy ciągniku z 420/85R38 na 520/65R38 i tu nie wiem czy te drugie nie będą za szerokie. Jak sądzicie o ile będą szersze?
    • Przez hellokitty90210
      posiadamy ciągnik nh td 5030 ogólnie jesteśmy zadowoleni tylko ze te ciągniki są trochę mułowate poniżej 1500 obr/min . więc tak ma turbo ,intercooler a więc i 100 metrów ze tak powiem rur którymi wpada powietrze do głowicy . a gdyby tak podłączyć turbosprężarkę prosto do kolektora dolotowego ?? i ominąć intercooler który stwarza przecież opory w przepływie powietrza a kilometry rur obniżają tylko ciśnienie . w końcu wszędzie montuje się turbosprężarki jak najbliżej tego kolektora . jaki to może mieć wpływ na prace silnika ?? i dynamikę ?? ciągnik euro 3 , egr-u nie posiada . z góry dziękuje za odpowiedz

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.