Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karol2306

Podnośnik Dx

Polecane posty

karol2306    1

Witam wszystkich, mam problem z podnośnikiem w moim deutzie, gdy podniosę coś to cały czas sie opuszcza i podbija go spowrotem do nastawionego położenia. dzieje się to przy każdej pozycji ramion. Po zgaszeniu opuszcza się cały czas lecz bardzo powoli. Ogólnie działa poprawnie lecz irytuje mnie to falowanie. Co może być przyczyną??

johenek    3

po prostu zużyły się uszczelnienia siłowników i co opadnie to rozdzielacz podnosi ramiona do ustawionej wysokości. Jedyna rada jest taka że trzeba wymienićuszczelnienia na siłownikach i to powinno pomóc :)

KPK Kumurun Team

oaxis3333    34

może jakiś zawór puszcza ? rożdzielacz?

Jesli pomogłem , okarz to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

pozdrawiam !

Wiadomość z agroFakt.pl

karol2306    1

Widze johenek że jesteś z woj. tego co ja. Skąd dokładnie jesteś??

Co do podnośnika to też się właśnie zastanawiam czy to nie uszczelniacze na głównym tłoku (w plecaku). Tylko teraz jak to zdemontować i wymienić??

Co do rozdzielacza oaxis3333 to nie bardzo wiem jak to zdiagnozować...?

peewee1984    0

Mam podobny problem w DX 90 i z tego co mi sie udalo dowiedziec to sa 2 opcje:

-albo zdemontowac fotel i w niektorych modelach mozna wykrecic kawalek podlogi nad podnosnikiem;

-albo zdemontowac fotel i wyciac kawalek podlogi bo w przeciwnym wypadku trzeba sciagnac kabine.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Bartusiek_636
      witam! nie dawno kupiłem ciągnik deutz fahr dx 3.90 i zastanawia mnie od czego jes ta dźwignia zaznaczona na zdjęciu. 
      Z góry dziekuje za odpowiedz

• Przez emilkochanek
      Witam mam taki oto problem. Podczas pracy z plugiem kiedy np tylnie koła wpadną w dołek a pług wejdzie wtedy zbyt głęboko ehr się wyłącza. Żeby podnieść pług trzeba wyjść i leciutko podnieść przyciskami na błotniku. Zwykle wystarczy 5cm i ehr znów działa. Czy to normalne? 
    • Przez everto
      Witam 
      Mam taki problem z Ciągnikiem.  Nie działają wyjścia hydrauliczne oraz podnośnik,  piszczy i pali się kontrolka od poziomu oleju w skrzyni (smarowania skrzyni). Poziom oczywiście jest.  Nie słychać żeby ciągnik drżal gdy ruszam dzwigniami.  Zawory wyjęte I wyczyszczone. Bezpieczniki ok.  Filtry olej wymienione.  Pomysły? 
    • Przez Elyseo
      Witam. Mam problem z podnośnikiem w moim zetorze 5011. Problem polega na tym że jak dam wajche podnośnika do końca w górę to podnosi ramiona za wysoko aż do pomostu siedzenia. Czy istnieje możliwość regulacji wysokości podnoszenia po za przestawieniem ramion na frezie ?
    • Przez MlodyRolikOn
      Witam 
      Czy jeśli będę korzystał z rozsiewacza z otwieraniem hydraulicznym to gdy przełącze na hydraulike będzie opadał podnośnik? Jeśli tak to będę musiał szukać mechanicznie otwieranego albo robić przeróbke. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.