Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcinnowo233

zakup mf 690

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Dzien dobry

Mam zamiar kupic ciagnik mf 690 z 1989r za 30 tys do negocjacji. Interesuje Mnie wasza opinia na jego temat oraz na co zwrocic uwage .

Czy te ciagniki byly produkowane bez wzmaczniacza momentu obrotowego ? Jakie jest spalanie np. w transporcie, orce itp

Z góry dziekuje

Edytowano przez marcinnowo233

marian7k    5

Konedata podaje że w 1989 roku już nie produkowano tego modelu.Trudno doradzić gdyż nie bardzo wiadomo co chcesz nim robić i ile.Uwagę należy zwrócić tak jak w każdym na stopień zużycia i jeżeli chodzi o fergusony 6xx trzeba bardziej przyjrzeć się hydraulice.Spalanie tak jak perkins 4-ka tej pojemności raczej oszczędne silniki.

karol2306    1

Jeśli jest to 4x4 to sprawdź czy działa poprawnie ("czy ciągnie"). Jeśli nie działa to może to świadczyć o zużytych tarczach lub padniętej pompie. Należy sprawdzić wspomaganie, podnośnik itd. co związane z hydraulika. A reszta to tak jak kolega wyżej napisał.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dzięki kupiłem mf 698 jednak , i mam pytanie czy ciśnienie rozłącza wom czy załącza?

Edytowano przez marcinnowo233

Kamil0012    2

Według mnie ciśnienie rozłacza WOM, ponieważ gdy pompa jest padnięta to wałek wom kreci się cały czas. pozdro

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Skowron690
      Witam . Posiadam mf 690 w wersji bez napędu i tak się zastanawiałem czy jest możliwość zamontowania orginalnego przedniego  napędu? Czy  jest jakaś różnica miedzy 2wd a 4wd ? i jaki byłby koszt takiej inwestycji?

• Przez Maikel1987
      Jeśli ma ktoś na sprzedaż 690 lub 675 w dobrym stanie to był bym zainteresowany zakupem . Lub może wie kto ma lub będzie miał na sprzedaż. Nie spieszy mi się z zakupem bo na polu porobione mam ale szukam powoli . Dzięki za info jak coś