Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
machony    0

Witam mam takie pytanie czy ktoś z was zwiększył sobie moc silnika w t25 albo zamontował jakiś inny silnik ?bo na pewno każdemu z posiadaczy t25 przydało by się więcej km .

Witam przez Fabrykę jest nie wskazane kombinować z mocą ale jest tez kilka sposobów . Nie koniecznie jest wymiana silnika chyba możesz w swoim jak jest stary zrobić kapitalny remont .

co do mocy to wstawić pompę 2 rzędową można trochę przerobić filtr powietrza . innych sposobów nie znam , w ostateczności możesz kupić za 10 tyś silnik д -130

i zamontować moc całkowita tego silnika 45 km . Silnik pochodzi z VTZ -2048 montowany również w Агромаш тк- 50 można go nabyć w firmie ROLNEX lub musisz jechać do fabryki Vladimir . Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

marian2011    111

Na pewno można sobie zwiekszyc moc domowym sposobem tylko kosztem paliwa i cudów nie ma szybszym zużycia silnika kolega kiedyś podkęcił sobie obroty miał prawie 3 tyś to jak kultywatorował sąsiedzi w 30 i 60 byli w szoku wiadomo potem sobie zmniejszył ja po 4 tyś mtg czółem że jest słabszy zużuta głowica pierścienie zwiększałem sobie śróbą dawkę paliwa troszkę paliwa więcej spala troszkę dymi ale moc ma

Hari123    6

Mam wstawioną tą polską pompę wtryskową w t25 i różnicy w mocy nie odczułem, za to silnik całkiem inaczej działa na wolnych obrotach.

mani51    57

Zwiększanie dawki paliwa bez zwiększenia ilości powietrza mija się z celem. Na oryginalnej pompie też można dać taką dawkę której nie spali tylko wywali kominem w postaci czarnego dymu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się