Skocz do zawartości

Polecane posty

daniel2013    0

witam. Nie dawno kupiłem ciągnik case 5150 i ostatnio zauważyłem że zapaliła mi się czerwona kontrolka po środku deski rozdzielczej i nie wiem co ona oznacza. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś powiedział mi co ona oznacza ;)

Ps. załączam zdjęcie . post-100297-0-92312200-1393183908_thumb.jpgpost-100297-0-86165700-1393183952_thumb.jpg

Edytowano przez daniel2013

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Coś z ciśnieniem oleju w skrzyni na moje. Zmiana oleju i filtrów.

mariusz(ZDUN)    192

czujnik zanieczyszczenia filtra hydrauliki wiec pełny serwis wymiana jednego filtra czyszczenie drugiego i sprawdzenie czy nie ma syfu

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

BENNY82    54

dokładni etak zapchany filtr hydrauliki. do wymiany ten z prawej strony za drabinką i do wyczyszczenia drugi siatkowy ukryty za dekielkiem przykręconym dwoma śrubkami M10 w pobliżu pompy hydrauliki. ps olej tez koniecznie zmien.

Edytowano przez BENNY82

przemo9939    3

Witam panowie. A czy przy czyszczeniu tego małego filterka potrzeba spuszczac olej ze skrzyni? Bo przy wozeniu kukurydzy zaswieciło mi się zapchanie filtra hydrauliki, przejezdzilem do końca dnia raz się świecił raz nia ale nastepnego dnia dostał nowy filtr i olej fuscha a tego małego nie czyściłem bo zapomniałem o nim i pytanie czy wystarczy tylko go wykręcić i wyczyścić czy spuszczać olej trzeba?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Barm03
      Witam
      Szanowni agrofotowicze, mam takie pytanie dotyczące case 856 xl. Mam problem z gniazdem wtryskiwacza. Miałem przedmuch na 4 wtrysku, wymieniłem nakrętkę wtryskiwacza, jednakże dalej dmucha. Wie ktoś może w jaki sposób wyciągnąć gniazdo wtryskiwacza ? Może już ktoś to robił i chciałby podzielić się ze mną cennymi informacjami ?  Za odpowiedzi z góry dziękuję
    • Przez marcin21n
      witam mam problem odnośnie wskaźnika paliwa. pokazuje ciągle pelenzbiornik po przekreceniu kluczyka. nie ma kabli podłączonych do pływaka. wie może ktoś jaki kolor kabli do pływaka? plywak działa mierzylem multimetrem rezystancja się zmienia.
    • Przez pradzik28
      Witam.Niedawno kupiłem case mx 150 2000 rok wyskakuje błąd 0 i 5 i licznik od prędkości jazdy nie wyświetla prędkości , te 3 przyciski co są na dole ekranu też nie działają. Proszę  o pomoc .
    • Przez Patryk3600
      Witam stoję przed zakupem ciągnika na dofinansowanie na młodego rolnika, z wyboru mam Zetor Major 80 i Case Farmall 75A, którego polecicie? Ma on być do ciężkich prac
    • Przez Patryk3600
      Witam stoję przed zakupem ciągnika na dofinansowanie na młodego rolnika, z wyboru mam Zetor Major 80 i Case Farmall 75A, którego polecicie? Ma on być do ciężkich prac

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.