Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

renault 110.14 podnosnik opuszcza

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

witam!mam taki maly problem,gdy zaczepilem talerzowke 1350kg 3 metrowa zauwazylem ze podnosnik ogolnie jak na podniesionym zgasze ciagnik to opusci maszyne,a na odpalonym to lekko opada i co chwilke podrywa do gory,czy to moze byc wina rozdzielacza czy bardziej podnosnika?

grzepaku1    8
Napisano (edytowany)

chyba masz siłownik pomocniczy to odłącz go na próbę czy przypadkiem on nie jest powodem opuszczania by niepotrzebnie nie rozbierać ,ale tam jest siłownik jednostronnego działania to chyba odpada jego wina i raczej bym się skłaniał że przyczyną będzie zużyte uszczelnienie na tłoku pod pokrywą podnośnika

Edytowano przez grzepaku1

Wojtek987    61

Gdyby winien był siłownik wspomadający to olej by leciał na zewnątrz, najczęstrzą przyczyną jest siłownik w środku pod plecakiem. Gdzieś kiedyś sczytałem o winie rozdzielacza a to że podrywa na zapalonym to prawidłowo (po opuszczeniu podnosi do zadanej wysokości) Poszukaj na forum bo temat był już parę razy poruszany.

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dzieki za informacje,tak podejrzewalem ze moze to byc uszczelnienie na tloku pod pokrywa.chociaz nie wykluczalem tez rozdzielacza,a kolego mniej wiecej gdzie ten temat byl poruszany bo jestem nowy a troche tutaj tego jest zeby przejrzec wszystkie tematy,z gory dzieki!

Wojtek987    61

W dziale renault wpisz w wyszukiwarkę podnośnik opuszcza lub sam podnośnik (są nawet zdjecia jak to wygląda w środku) opisane krok po kroku jak rozebrać :) (porządnie to chłopaki opisali ;) ) Na pewno znajdziesz (teraz nie mam czasu szukać.) lecz dgybyś nie znalazł to napisz a poszukam.

rolnik554    8

nie ma to jak dobrze opisane instrukcje krok po kroku wtedy mamy pewność że nie popełnimy błędu przy naprawie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez WiktorGorzaa
      #Renault 110.54 1998r tx
      Ciągnik ma kilka wad co może być przyczyną? 
      -zmiana z 2-1 pólbieg jest płynne ale słychać lekkie pukniecie 
      -biegi wchodzą ciężko 
      -rewers elektro hydrauliczny na zimnym przy zmianie kierunku jazdy słychać lekki trzask pukanie, czasem na ciepłym też się zdarza ale rzadko 
      PROSZĘ O POMOC POZDRAWIAM 
    • Przez kingkenny131092
      Witam, zakupiłem własnie ciągnik Renault Ares 825 z 2000r , i chciałbym prosić bardziej obeznanych uzytkowników ciągników Renault o pomoc w nauce obsługi tego ciągnika. Może jesteście w stanie dac mi jakies wskazówki co do użytkowania , eksploatacji czy serwisowania tego ciągnika?
    • Przez killler89
      witam. mam takie pytanko czy wkład filtra paliwa w Renault 95.14 MWM(chodzi mi o ten filtr z lewej strony ten ze szklanym denkiem) jest taki sam i pasuje od 3p /mf 255 ?z góry dziekuje za odpowiedzi
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?