Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotrekhelak

Class domitaror 108s

Polecane posty

Witam serdecznie :) mam pytako na temat kombajnu zbożowego class 108s a mianowicie silnika. Zamierzam zmienić kombajn i oglądałem niedawno classa z silnikiem perkinsa V8. Mam pytanie Czy jakiej marki silnik jest dobry w tego typu kombajnie?? I jak wygląda jego awaryjność??

Ksawery    26

moim zdaniem i perkins i mercedes są dobre, wszystko zależy od konkretnego przypadku:) ulany perkins nie bedzie lepszy niż suchy mercedes lub odwrotnie sam mam silnik mercedes 6 cylindrowy rzędowy w mniejszym klasie i jest bezawaryjny na razie. znam tych co maja perkinsa i też sa dobre, zależy na co trafisz, na pewno potrafisz ocenić stan silnika czy warto:) pozdrawiam

Dzięki bardzo :) a mam jeszcze inne wątpliwości czy wziąść kombajn z hydrostatem czy może ze zwykłą skrzynią??

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez stasek2
      silnik w moim clasie (perkins 6 cylindrowy-mercator 60) na pełnych obrotach cały czas dymi na czarno tak jakby szczelał tym dymem tak pyrkał na czarno, od połowy obrotów do pełnych. Na wolnych niema wcale dymu, nie bierze oleju , pali na dotyk. Kupiłem go 8 lat temu z niemiec i tak było od początku. 3 lata temu robiłem silnik nowe cylindry tłoki pierścienie, głowica podcierane zawory(szczelne nie wypalone), pompę i wtryski robiłem już u trzech fachofców i każdy mówi że jest ok.

pomóżcie co to za przyczyna
    • Przez Deutz610
      Chciał bym uzyskać jakieś opinie o prasie Claas Rollant 46 Roto Cut, ponieważ jestem zainteresowany kupieniem takiej.Czy one są zaczepiane na zaczep dolny czy górny?
    • Przez macko25
      czy ktoś wie jaka jest różnica między 98,108,118?????chodzi mi o wszystkie na hydrostacie ?
    • Przez djm
      Witam!
      Zdemontowałem rozpylacze w moim kombajnie class 70 (silnik perkins).
      Okazało się, że nigdzie nie mogę ich dostać.
      Oznaczenie na końcówce wtrysku BDLL150s6382.
      Czy może ktoś wie gdzie mógłbym je kupić albo poradzić jaki zamiennik będzie pasował?
    • Przez Landini123673
      Powiedzcie mi czy lepszy jest dominator 66 czy 68?