Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Panowie szukalem tego przelacznika po allegro i innych stronach, ale nie potrafie znalezc. Co to za cudo? Po nalepkach wyglada na to, ze cos od swiecy? Kupilem mtz, w kotrym z elektryki dziala tylko postojowki i podswietlenie zegarow. Trzeba zaczac powoli to jakos podlaczac.

post-18643-0-21861700-1390932089_thumb.jpg

Opublikowano (edytowane)

MTZ 82, 94r. kupiony od pierwszego wlasciciela. Szeroka deska, biegi z boku, normalna stacyjka, klawisz (a raczej jego zwloki bo jest pekniety) od grzania swiecy tez jest (czyli tak jak maja mtz-ty z tego co wyczytalem i wiem od Seweryna). Aaaaa no i ten ze zdjecia jest w miejscu gdzie normalnie znajduje sie kontrolka grzania swiecy. Instalacja w ciagniku ogolnie zaniedbana i trzeba to wszystko ogarnac. Szukalem juz takiego przelacznika w internecie i nigdzie go nie ma, nie wiem co to za wynalazek, u mnie w ciagniku z tego co widzialem zostala sie tylko obudowa i pokretelko, reszty nie ma.

Edytowane przez Grzegorz2507
Opublikowano

wg mnie my nic ci tutaj nie pomożemy. nie dość że ten włącznik nie jest oryginalny tym bardziej nie widziałem żeby gdzieś był taki montowany . mówisz że masz bałagan przy elektryce i nie wiadomo co może być podłączone do niego tak więc zostaje tylko próbówka,czy jakiś mierni9k i sprawdzanie wszystkiego po kolei. tak to jest z "rzeźbą" .

Opublikowano

No wlasnie nie bardzo jest co sprawdzac bo mam go tyle co na zdjeciu widac, obudowe i raczke, nic wiecej. W tym miejscu o ile sie nie myle fabrycznie jest kontrolka? Ja jej nie mam. Elektryka nie jest rzezbiona, chodzi o to, ze niewiele w niej dziala/laczy. Trzeba wszystko poprawiac.

Opublikowano

Przełącznik z pewnością od jakiejś innej maszyny, dał bym sobie z nim spokój. Umnie w belarusie też jest masakra w elektryce, jedyny sposób to miernik w łape i krok po kroku, kabelek po kabelku przełącznik po przełączniku i będzie tak jak należy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek72511
      Witam panowie.Mam taki problem bo szukamy ciągnika i trafiliśmy na fajny egzemplarz, ogólnie zadbany tylko nie działa ten przełącznik żółw zając i facet mówił że to jakiś moduł się zepsuł i go omineli i wyprowadzili jakiś przycisk. Jest to skrzynia 32x32. I nie wiemy czy jest sens takie cos oglądać czy lepiej dać spokój z nim? Model to 3090.
    • Przez solek01
      Poszukuję uniwersalnego przełącznika kierunkowskazów do kierownicy? coś jak w aucie.
      Kiedyś ojciec miał 330 którą sam składał z części i mieliśmy taki przy kierownicy ale nie
      wiem z czego to był. Bo w Masseyu 690 mam taki mały i się trzeba lekko schylać.
      Jeszcze potrzebuję gniazdo elektryczne takie do maski przedniej do oświetlenia,
      kiedyś to widziałem w jakimś sklepie internetowym ale teraz nie mogę tego namierzyć.
    • Przez AdamMintaj
      Witam chcę podłączyć do mtz taki oto przełącznik

       
      ale nie wiem za bardzo gdzie i co podłączyć.
      Proszę o pomoc.
    • Przez locke
      Witam.Z racji że nieraz pojawia się problem z przełącznikami napięcia 12/24V w dużych Ursusach i innych maszynach,postanowiłem przedstawić jego budowę i zasadę działania,tak aby każdy po przeczytaniu mógł bez obawy zabrać się za przegląd bądź naprawę swojego przełącznika.
       
      Może na wstępie parę słów o nim i po co on jest?
      Przełącznik napięcia 12/24V (według pegerowców "zwora") jest to urządzenie służące do rozruchu 24V i korzystania z instalacji 12V w ciągniku.W momencie naciśnięcia startera,prąd płynący przez uzwojenie cewki elektromagnesu powoduje wciągnięcie rdzenia i zwarcie styków i następuje połączenie akumulatorów szeregowo i uruchomienie rozrusznika. Tak to mniej więcej działa.
       
      Jeżeli wasz przełącznik wygląda podobnie jak ten to oczywiście nie będzie działał.

      W celu naprawy należy wymontować go po ówczesnym zrobieniu zdjęć przewodów.Ale nie martwmy się,na odwrocie pokrywy jest przecież czytelny schemat,każdy w miarę ogarnięty powinien sobie poradzić
       
       
      Po wymontowaniu bierzemy go w bezpieczne miejsce w celu spokojniej naprawy.

      Czyścimy szczotką z pyłu i kurzu tak aby jakoś schludnie wyglądał i w czystości się pracowało.
       
       
      Widzimy teraz złącza i na rogach cztery śrubki które trzeba odkręcić,więc do dzieła

       
       
      Po odkręceniu ukazuje się na takie coś:

      Widzimy tam znowu cztery śrubki ale teraz z nakrętkami,więc je też odkręcamy.

      Po odkręceniu odchylamy elektromagnes od styków i wyjmujemy małą sprężynę tylko jej nie zgubić! Dobrze by było aby w celu ułatwienia pracy odlutować sobie przewody cewki.

      Po odlutowaniu bierzemy płaski śrubokręt,odkręcamy wszystko to co się da.Ale pamiętać jak złożyć.
      Bierzemy teraz drobnoziarnisty papier ścierny i po kolei czyścimy wszystko.Ma to się świecić jak na zdjęciach albo nawet lepiej!
      Na koniec możemy prysnąć trochę szpraju do styków ale nigdy WD 40! To jest smar! Nie do elektryki! Specjalny szpraj możemy kupić już za 18zł

      Bardzo dobry.Polecam.
       
      Po wyczyszczeniu wszystkiego z śniedzi,kurzu,piasku składamy z powrotem. Należy nadmienić że trzeba również skontrolować czy oba miejsca styków złączają się równocześnie.Jeżeli nie,trzeba przeprowadzić regulacje na plastikowych śrubkach i będzie git.
       
      Montujemy naszego pacjenta do pojazdu przy czym należy również należy zwrócić uwagę na wiązkę przewodów.Jeżeli są w dobrym stanie to montujemy jeżeli nie to tniemy,ściągamy izolacje,cynujemy,skręcamy.Trzeba również wyczyścić oczka grubych przewodów w celu zmniejszenia rezystancji na złączach spowodowaną zaśniedziałych powierzchni styków.Należy o tym pamiętać!

      LEPIEJ NIŻ NA ZDJĘCIU POWYŻEJ!
      Mamy już złożone wszystko to należy sprawdzić działanie naszej pracy.

       
      I to cała filozofia naprawy przełącznika 12/24V.
       
      Pytania,wnioski,sugestie mile widziane
       
       
      Edit:
      Kolego, pozwoliłem sobie edytować tytuł tematu, ponieważ Twój był nieco mylący. Wynikało z niego, że jest tu opis wykonania takiego przełącznika we własnym zakresie.









    • Przez ABM
      Gdzie tanio kupię przełącznik wielofunkcyjny do mf 6140,a może podpasuje z jakiegoś samochodu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v