Grzegorz2507

Co to za przelacznik

Polecane posty

Grzegorz2507    21

Witam,

Panowie szukalem tego przelacznika po allegro i innych stronach, ale nie potrafie znalezc. Co to za cudo? Po nalepkach wyglada na to, ze cos od swiecy? Kupilem mtz, w kotrym z elektryki dziala tylko postojowki i podswietlenie zegarow. Trzeba zaczac powoli to jakos podlaczac.

post-18643-0-21861700-1390932089_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

ale tu jest świeca i rozrusznik , więc jak go palisz ? po napisach to wynika że ręcznie lub automatycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jaki to model MTZ-a?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz2507    21

MTZ 82, 94r. kupiony od pierwszego wlasciciela. Szeroka deska, biegi z boku, normalna stacyjka, klawisz (a raczej jego zwloki bo jest pekniety) od grzania swiecy tez jest (czyli tak jak maja mtz-ty z tego co wyczytalem i wiem od Seweryna). Aaaaa no i ten ze zdjecia jest w miejscu gdzie normalnie znajduje sie kontrolka grzania swiecy. Instalacja w ciagniku ogolnie zaniedbana i trzeba to wszystko ogarnac. Szukalem juz takiego przelacznika w internecie i nigdzie go nie ma, nie wiem co to za wynalazek, u mnie w ciagniku z tego co widzialem zostala sie tylko obudowa i pokretelko, reszty nie ma.

Edytowano przez Grzegorz2507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evolution93    8

wg mnie my nic ci tutaj nie pomożemy. nie dość że ten włącznik nie jest oryginalny tym bardziej nie widziałem żeby gdzieś był taki montowany . mówisz że masz bałagan przy elektryce i nie wiadomo co może być podłączone do niego tak więc zostaje tylko próbówka,czy jakiś mierni9k i sprawdzanie wszystkiego po kolei. tak to jest z "rzeźbą" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

no właśnie. To wygląda na jakąś partyzantkę. nie zawracał bym sobie nim głowy. Wywal go i tyle lub wykorzystaj do czegoś w ciągniku.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz2507    21

No wlasnie nie bardzo jest co sprawdzac bo mam go tyle co na zdjeciu widac, obudowe i raczke, nic wiecej. W tym miejscu o ile sie nie myle fabrycznie jest kontrolka? Ja jej nie mam. Elektryka nie jest rzezbiona, chodzi o to, ze niewiele w niej dziala/laczy. Trzeba wszystko poprawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzan86    0

Przełącznik z pewnością od jakiejś innej maszyny, dał bym sobie z nim spokój. Umnie w belarusie też jest masakra w elektryce, jedyny sposób to miernik w łape i krok po kroku, kabelek po kabelku przełącznik po przełączniku i będzie tak jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez solek01
      Poszukuję uniwersalnego przełącznika kierunkowskazów do kierownicy? coś jak w aucie.
      Kiedyś ojciec miał 330 którą sam składał z części i mieliśmy taki przy kierownicy ale nie
      wiem z czego to był. Bo w Masseyu 690 mam taki mały i się trzeba lekko schylać.
      Jeszcze potrzebuję gniazdo elektryczne takie do maski przedniej do oświetlenia,
      kiedyś to widziałem w jakimś sklepie internetowym ale teraz nie mogę tego namierzyć.
    • Przez AdamMintaj
      Witam chcę podłączyć do mtz taki oto przełącznik

       
      ale nie wiem za bardzo gdzie i co podłączyć.
      Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj