Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
czareczek85

Przedni most Kubota problem

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

czareczek85    34

jescze na gwarancji po przedłużeniu do 17 października. niedopatrzenie hmm co masz na myśli? bo ja uważam że wywalił uszczelniacz.

maciekn1210    1

nie wiem nie widziałem tego z bliska po prostu myślałem, że to błąd produkcyjny

a jak na gwarancji to dawaj ją do serwisu

pioter03    26

Wywalił ci uszczelniacz. Musisz odkręcić koło i dalej śruby i zdejmiesz pokrywę. Pewnie trzeba będzie łożysko wycisnąć na prasie bo inaczej nie da rady. Koszt raczej duży nie będzie. Jak na gwarancji to nie problem chociaż u Ciebie to może być i to wielki z tego co piszesz.

samex69    31

Czyli ciąg dalszy. Jakiś nie udany egzemplarz Ci się trafił. A jak poprzednie niedomagania , mam nadzieje że naprawione?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?
    • Przez saaQ
      mam maly problem kupilem ciagnik hurliman(to samo co same antares lub lamborghini)sprawdzialem naprawde wszystkie dzwignie przyciski itp a przedni tuz ani drgnie wiem tylko ze jest sprawny. Jesli ktos ma taki lub podobny bylbym wdzieczny za pomoc.
    • Przez DodoRolnik
      Witam mam problem z moją valtrą velmet 8050, mianowicie chodzi o przedni most w którym coś trzeszczy , jeżeli chodi o olej to proszę również o dane jaki olej do mostu mam wlać. Dziękuje Pozdrawiam
    • Przez LTZ55a
      Witam. Wymieniłem w swoim MTZ (most przedni stożkowy) przekładnię przedniego mostu wraz z trybem - zdjęcie w załączniku.
      Zakupiłem też dodatkowe płytki regulacyjne. Problem polega na tym, że po przejechaniu kilometra z prędkością ok. 30 km/h przekładnia ta robi się ciepła. Ponadto dodam, że rzęziły tryby po naprawie, ale dźwięk ten został zniwelowany poprzez zastosowanie płytek regulacyjnych.
      Proszę więc o radę - mam dodać więcej płytek, czy być może należy zająć się nakrętką na wałku w przekładni od strony wału przedniego napędu?

• Przez cheecko
      Witam,

zastanawiam się nad zakupem kubota m9960. Ten ciągnik będzie pracował głównie przy pracach zielonkarskich - zgrabiarka, kosiarka, owijarka samozałodowawcza oraz w przyszłości zostałby dołożony tur do zwożenia balotów. Interesują mnie plusy i minusy tego ciągnika chodzi mi tutaj głównie o opinie ich użytkowników.