Skocz do zawartości
damianklat

tuz do 912

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianklat    0

Planuje zrobić tuz do 912 ale nie wiem od czego sie zabrać i ile to by kosztowało ? więc prosze o to was abyście mi pomogli w tym na pewno ktoś to robił to pomorze.

Wiadomość z agroFakt.pl

asasinator666    106

Musisz wiedzieć jaki ten tuz ma być- czy ramiona mają być składane, czy na sztywno Ci wystarczą i czy chcesz mieć oryginalne haki (200zł/szt), a nie jak u mnie wycinane z blachy. Dobrze jest też mieć własne albo tani dostęp do wiertarki stołowej, tokarki. Jeśli masz już trochę materiału w domu to wiadomo nie będzie Cię tyle kosztowało w sklepie; warto też odwiedzić złomowiska bo czasem trafi się materiał, który jest potrzebny. Siłowniki to koszt około 500zł za dwie sztuki + 250zł za resztę hydrauliki. Samej stali wyjdzie na niego około 150-200kg i z tego możesz wyliczyć ile Ci wyjdzie po cenach z Twojego rejonu. Blacha wyjdzie taniej, ale, np. rura z grubą ścianą jest wyżej ceniona. Przy własnej robociźnie zmieścisz się spokojnie w 2000zł (bez oryginalnych haków), a jeśli masz dużo włanego materiału to będzie taniej (tylko pamiętaj, że własny materiał z nieba nie spadł i też coś kosztował). Robiłem tuz-a do podobnego ciągnika, więc mogę trochę pomóc.

podlach93    0

tak macie racje. ja napisałem że 2000zł mnie kosztowało ale wszystko robiłem sam mam cału potrzebny sprzęt do tego(plazme,tokarki wiertarki) więc nikomu nic nie zlecałem, materiał kupuje za naprawse śmieszne pieniądze na złomowisku u znajomego grube blachy nie ważne czy 10mm czy 35mm 1,8zł/kg

Tuzy    2

Wykonam TUZ do praktycznie każdego ciągnika ceny od 1800 zł

Ramiona składane to transportu i szybkosprzegi  

tel. 533 153 498  mail: tuzy@poczta.pl

Tuzy    2

Witam 

Jak na JD 6100 tylko będą inne płyty przyłączenowe zgodne z Ursus 912   Bl 20 mm Ramiona 25 mm 

Wszystko cięte laserem a nie plazmą czy szlifierką 

3500 zł kpl z przewodami i wtyczkami ramiona składane do tr. i szybkosprzęgi 

Link poniżej!

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76723-podnośnik-przedni-tuz-do-john-deere/#entry1488625

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się