Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
belarus9204    1

Witam zastanawiam się nad kupnem jakiegoś ciągnika na myśli mam renault albo zetor cena maksymalna do 35 tyś o mocy od 70 do 85 km. Głównie to chodzi mi też ile te ciągniki spalają w różnych pracach.Traktor miał by pracować przy prasie, do bel pługu 4-skibowym, agregacie 3,2m, kosiarce i siewniku.Proszę o szybkie podanie waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Renault w tej mocy - dużo mocniejszy podnośnik i ogólnie hydraulika, więcej biegów+rewers, niższe spalanie, orbitrol, ogólnie trwalszy i lepiej wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albinkolano    0

Witam ja mam zetora 7211 .Traktor mial moj ojciec od nowosci i ja go przejolem wraz z gospodarstwem .Nie jestem zadowolony z tego ciagnika gdysz duzo pali pod wzgledem zachodnich .Droga sprawa to ze zetory maja wirtualne konie mechaniczne . Ogolnie mam w planach go sprzedac i zakupic cos innego ekonomicznego.Co do renuwki tyle co wiem to lepsza jest niz zetor .Minusem tego ciagnika to ze jest poskladany z kilku marek .Pozdrawiam wybor nalezy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek96    0

Jestem posiadaczem reni o mocy 75km. Mam ją od dwóch lat i nie odnotowałem żadnej usterki. Silnik jak zegarek, pali bardzo mało (nawet w orce), chociaż już nie jest pierwszej młodości. No i oczywiście duży plus to rewers, w miarę szybka skrzynia... itp itd :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj