Skocz do zawartości

Polecane posty

belarus9204    0

Witam zastanawiam się nad kupnem jakiegoś ciągnika na myśli mam renault albo zetor cena maksymalna do 35 tyś o mocy od 70 do 85 km. Głównie to chodzi mi też ile te ciągniki spalają w różnych pracach.Traktor miał by pracować przy prasie, do bel pługu 4-skibowym, agregacie 3,2m, kosiarce i siewniku.Proszę o szybkie podanie waszych opinii.

pawel885    434

Renault w tej mocy - dużo mocniejszy podnośnik i ogólnie hydraulika, więcej biegów+rewers, niższe spalanie, orbitrol, ogólnie trwalszy i lepiej wykonany

albinkolano    0

Witam ja mam zetora 7211 .Traktor mial moj ojciec od nowosci i ja go przejolem wraz z gospodarstwem .Nie jestem zadowolony z tego ciagnika gdysz duzo pali pod wzgledem zachodnich .Droga sprawa to ze zetory maja wirtualne konie mechaniczne . Ogolnie mam w planach go sprzedac i zakupic cos innego ekonomicznego.Co do renuwki tyle co wiem to lepsza jest niz zetor .Minusem tego ciagnika to ze jest poskladany z kilku marek .Pozdrawiam wybor nalezy do ciebie.

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotrek96    0

Jestem posiadaczem reni o mocy 75km. Mam ją od dwóch lat i nie odnotowałem żadnej usterki. Silnik jak zegarek, pali bardzo mało (nawet w orce), chociaż już nie jest pierwszej młodości. No i oczywiście duży plus to rewers, w miarę szybka skrzynia... itp itd :))

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez kuscyk
      Witam wszystkich .

Na razie bezskutecznie poszukuję informacji 
      Jakim momentem dokręcić śruby głowicy w ciągniku renault ceres 340 oraz informacji o kolejności dokręcania tych śrub oraz jakim momentem dokręcić śruby korbowodu.
      Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi ewentualnie odnośniki gdzie ta informacje można znaleźć .

Z góry dziękuję
    • Przez WOJTEK9207
      Mam problem z licznikiem motogodzin w renault ceres 85x, sam z siebie mi się kasuje, wcześniej to ca jakieś 150-200 mth a teraz to już nawet co 5 i mniej. Trochę mnie to denerwuje  bo na nic się mają moje zapiski przy ilu mth zmieniałem oliwe itp. dajcie znać jak ktoś coś wie, z góry dzieki 
    • Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję

• Przez Xbodziox
      Witam , ostatnio chce kupić ciągnik Renault . I interesują mnie dwa modele Renault Ceres i Renault Ares . Tylko nie wiem czy jeden od drugiego się różni . Proszę o pomoc . Dzękuję