Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BartekDolnyslask

Manitou MT1335 2013

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez WontekToJa
      Cześć wszystkim.
      Mam pytanie odnośnie ładowarki manitou.
      Sprawa wygląda następująco , nie dawno kupiłem ładowarkę teleskopową manitou mlt 527 turbo i nie za dużo o niej wiem co do czego i jak . Co powinienem robić aby długo i bezawaryjnie służyła ?
      Ostatnio podczas jazdy drogą po przejechaniu około kilometra zapaliła mi się kontrolka na pulpicie, nie ma na niej żadnego obrazka więc nie wiem od czego jest. Znajduje się ona po prawej stronie od kontrolki temperatury silnika.
    • Przez wino36
      Witam. Po zgaszeniu silnika marki Perkins 105KM, nie mogę uruchomić go. Ładowarkę użytkuje od pół roku i nie miałem z nią najmniejszych problemów, paliła na dotyk, do dzisiaj:/ Po paru godzinach sprawdzania awarii doszedłem do wniosku, że z pompy wtryskowej firmy Lucas 609 nie wychodzi paliwo na wtryskiwacze. Elektrozaworek sprawny. Paliwo dochodzi do pampy a nie wychodzi. Coś mogło się zawiesić w pompie?
      niżej wysyłam zdjęcia pompy i tabliczki znamionowej. Jak ktoś miał podobny problem lub ma schemat budowy tej pompy to prosiłbym o odpisanie. Dodam tylko że ładowarka jest z 1995r.

• Przez rolnik147852
      Witam!

Interesuje mnie zakup używanej ładowarki manitou. Cena ok 50-60 tyś. Jej głównymi zadaniami byłyby m.in. bele sianokiszonki, transport kukurydzy, załadunek obornika, pomoc przy tartaku itp.

Chciałbym wiedzieć coś o osprzęcie m.in łyżkokrokodyl,chwytak
    • Przez XTRO
      Witam. Czy mógłby ktoś mi opisać od czego są 3 z lewej i 3 z prawej kontrolki ?
      Model to MLT 735-120 LSU.

http://zapodaj.net/c166756856129.jpg.html
    • Przez adrian123292
      Witam. Kupiłem sobie ładowarkę manitou mlt 634 lsu 120 powershift. Jest ona z 2009 roku i jak widać jest na powershifcie . Sprzedawca mówił, że ma ona 6 biegów w przód, niestety nie sprawdziłem tego na placu i dopiero teraz zauważyłem że tych biegów jest jednak 5. Na kartkach operatora tych przy kierownicy niby jest napisane że jest 6 biegów ale niestety ta 6 nie włacza się, dochodzi do 5 i tyle.. Mam też fracuzką instrukcje obsługi i tam też o tej 6 coś jest opisane .. Jak jest w waszych maszynach ? Może trzeba się odpowiednio rozpędzić żeby ta 6 wskoczyła? Ile wyciągają km/h wasze manitki na drodze? Maszyna ma 4800 motogodzin.