Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano (edytowane)

Żaden wyczyn, każdy tak potrafi, tylko jak tu ktoś ładnie napisał, trzeba zrozumieć sens małżeństwa, że nie tylko ja, ale od ślubu my - jak dwie ręce jednego ciała, żadna nie pyta co z tego będę miała, tylko odruchowo odciąża tą drugą..     :)

Edytowane przez Sean
Opublikowano

No dziwne te wasze życiowe doświadczenia .O.oSkoro Wam tak źle przez pierwsze 1o , to na co liczycie w następnych latach ?

Opublikowano

Piszecie że najgorzej przez pierwsze 10 lat O.o to wam powiem że bzdury gadacie a zwłaszcza ty Sean.

Ja już 15 latek po ślubie a trzyma mnie jak w termosie:x

Opublikowano

Karol ma delerke po odstawieniu alkoholu tak mu się ręce trzęsą, Dziadyga szuka kolejnej naiwnej na swój winny ocet tzn on to nazywa winem. Piot(e)r i Karyna robią debili z widzów wg mnie, znają sie już dłuższą chwilę a ona jeszcze głupią zgrywa albo zna ten Golub Dobrzyń albo nie zna to nie tak daleko z Kowalewa Pom gdzie mieszka a i Piotr bez niczego do niej pojechał tj kwiaty albo chociażby jakaś torba.  Paweł niewiadomo kogo zgrywa i strasznie sztuczny i dziecko w przedszkolu byłoby dojrzalsze. Zbyszek zobaczył chyba co nieco u nowej partnerki i już go przekabaciłą zęby hodowlę zakończył

  • Like 1
Opublikowano
34 minuty temu, DanielFarmer napisał:

Piotr jest taki elokwentny i wygadany że ręce opadają.

Jak taki odważny jesteś to dlaczego nie wystąpisz w tv ,tylko krytykujesz z bezpiecznego miejsca ???.

Może Piotr się krępuje kamer !!!.

Opublikowano

Do programu idą tylko tacy którzy w ten sposób chcą zostać popularni i się zabawić.Przeciez większość jest reżyserią i scenografią jak niby mają dane osoby dobrze wypaść przed kamerą i wprowadzić widzom też rozrywki.

Nie trzeba jednak tv i tego typu programów aby spotkać tego przyszłego męża lub żonę .Wystarczy tylko nie być wpatrzonym w swoje podwórko,hektary i inwentarz a czasem wyjść do ludzi.Odrobina checi.

Jeśli ktoś tylko siedzi i mówi,ze nie ma na tym świecie kobiet/mezczyzn i wpatruje się w Facebook i pisząc po znajomych swoich znajomych z nadzieją,ze może się uda to jest w błędzie i tylko brakuje dodać swojego selfie z dziubkiem sądząc,ze jest się tym sposobem super fajnym ;)

  • Like 2
Opublikowano

Nie bądź taka okrutna bo wśród znajomych można kugos spotkać i pogadać by się potem na spotkanie zgadać i razem spotkać. 

Ale wśród dziewczyn jest jakiś syndrom że zdjęcie i owszem jakieś ma ale na wiadomość nie odpisze bo by jej korona spadła tylko tak trochę w przenośni chowie się za firankę i udaje niewidzialną zamiast odpisać w paru słowach jak sie mają sprawy 

Zresztą sama wiesz po sobie jak to w internetach bywa fajnie ale z tego gąszcza znalazła swego chrabąszcza i się nie pochwali nawet B|taka skromna jesteś :D

 

Opublikowano (edytowane)

A czemu ja mam się chwalić jak równie dobrze może się on pochwalić :P

Najgorsze jest to co może się wydarzyć gdy facet właśnie pisze po znajomych swojej dziewczyny na Facebook i wypytuje się o nią za jej plecami.No taki nie jest wart żadnej dziewczyny i przez to zostaje starym kawalerem :D

Albo być z kimś,bo facetowi zaworek puścił i trzeba być już razem z obowiązku to już męczenie się z soba,brak perspektywy na dobrą wspólna przyszłość B|

Edytowane przez Ansja
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Czy podlega temu zakup busa bądź chłodni? Chciałabym z niego korzystać w celach rolniczych i nie tylko. Jak wyglada teraz sytuacja jeśli o to chodzi? Czy ktoś z was ubiegał się w podobnym celu? 
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v