scoobany

Members
 • Ilość treści

  123
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

22 Excellent

1 obserwujący

O scoobany

 • Ranga
  Zaawansowany

Ostatnio na profilu byli

1119 wyświetleń profilu
 1. Dzierżawę czego? Bliską osobę myślę, że jestem w stanie ogarnąć. Tata jest jedyną osobą figurującą w agencji i opłaca krus, mama pracuje od dawna poza rolnictwem.
 2. Witam, rodzice prowadzą gospodarstwo, uprawa roślin plus hodowla zwierzęca. W takiej konfiguracji bardzo mocno przekraczają so, lecz uwzględniając tylko produkcję roślinną SO spada do wymaganej wartości. Czy jest możliwość utworzenia przez jednego z rodziców nowego numeru gospodarstwa (na którym będzie figurować produkcja zwierzęca), a na aktualnym numerze gospodarstwa zostawić samą produkcję roślinną i próbować składać wniosek na RMG?
 3. Miałem tak u siebie, kawałek opryskany herbicydem, kawałem nie. Ten nie pryskany z daleka zdecydowanie bardziej zielony, przeszedłem się, patrzę a to miotła rośnie sobie w najlepsze W załączniku widać efekt opisanej wcześniej mieszaniny boxer+0,2dff. Wszędzie zadziałała wzorowo, z wyjątkiem jęczmienia ozimego, gdzie chyba opryskałem za późno i na wiosnę będzie poprawka axialem komplett. Jak już przy nim jestem, kiedy na wiosnę mogę go stosować, wiem że pinoxaden daje radę praktycznie od początku wegetacji, ale jak wygląda sprawa z pozostałymi składnikami tego produktu?
 4. Saletra 1120zł, saletrosan 1080zł, ultra8 1400zł. Ceny brutto, Wielkopolska.
 5. W miarę możliwości pryskam jesienią, nie udało się popryskać tylko hektara pszenżyta, jakoś będzie sobie trzeba z tym poradzić na wiosnę, choć będzie ciężko. W 2017 ostatnie zabiegi robiłem 1 maja, czyli mocno za późno. Mam w tym roku popryskane część mieszanką boxer + 0,2 dff, a część tolurex +0,2 dff. Jak dotąd w porównaniu do nieplanowanej kontroli jest czysto
 6. scoobany

  Ursus C-330

  Poprzedni właściciel chyba musiał dopłacić, żebyś to wziął No chyba, że ma papiery, to za "flaszkę" bym kupił
 7. scoobany

  Pszenica ozima Pilgrim

  Szału ni ma, zobaczymy na wiosnę...
 8. AF powstało w 2006, jako gość, użytkownik jestem tu raz częściej, raz rzadziej od prawie 12 lat
 9. scoobany

  Pszenżyto Toledo

  Zasiałem w tym roku. Póki co szału nie ma, ale zobaczymy za 2 miesiące.
 10. scoobany

  Jęczmień jary

  Jeśli zima będzie dalej wyglądać tak jak wygląda, to ta uprawa ma szanse. Uważam jednak, że owies zasiany w tym terminie miałby większe szanse na powodzenie. Sam z ciekawości 28 grudnia zasiałem poletko owsa. Jak coś z tego wyjdzie, to w przyszłym roku wypróbuję na znacznie większym areale
 11. Pewnie dobry pieniądz idzie z tego wyciągnąć Od razu mówię, z uprawą czosnku nie mam nic wspólnego, ziemia nie pozwala.
 12. Nie, użyli piany aktywnej o zbyt dużym stężeniu
 13. Wstaw remake tego zdjęcia przy najbliższej okazji
 14. scoobany

  Glina 2017

  Sądząc po nicku to ciąga to pewnie Zetorem 5340.
×
×
 • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj