Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
prezes3p

przednie błotniki do MF

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal3050    73

ja też szukałem kiedyś ale po co kase wydawać na takie pierdoły i jakoś brak błotników nie odczówam.

bizar    15

Proponuje zrobić samemu, ja w zeszłym roku dorobiłem mogę Ci kolego wysłać fotki, koszt tego: plastiki 150zł materiał na stelaż 70zł. Ja też szukałem i nie znalazłem nawet jak trafi się jakiś ciągnik na części to błotniki znikają w pierwszej kolejności, mnie też nie przeszkadzało że nie było dopóki nie kupiłem nowych opon na przód, po deszczu błoto było nawet na dachu :)

prezes3p    0

jak możesz to wyślij fotki, będę wdzięczny :) . nawet jak ciągnik nie jest na sprzedaż na części to i tak handlarze ściągają błotniki i zaczepy :(

bizar    15

Nie wiem jak tu na forum wsadzić fotki, więc podaj e-mail to Ci wyślę jak zrobię zdjęcia, jutro albo po jutrze.

prezes3p    0

powiem ze bardzo ładnie zrobione :) ciężko odróżnić od oryginału. pewnie pare dni nad nimi posiedziałeś :D . dzięki za fotki

bizar    15

Powiem szczerze że wygląda to na bardziej skomplikowane niż jest w rzeczywistości, zrobienie ich zajęło mi tylko jeden dzień, oryginał jest dużo bardziej skomplikowany, pewnie stosowali te same stelaże w kilku modelach z różnymi rozmiarami opon a u mnie nie ma potrzeby aż tylu regulacji więc uprościłem.

Assasin    497

Za te oryginalne błotniki musisz zapłacić z 200 zł za sztukę, jak Cię nie świedzą te 400 zł to kup błotnik jeden cały od tira przetnik na pół i zrób mocowania. Zobacz sobie u mnie jakie piekne i stabilne.Trochę pracy nie zaszkodzi. Jak cheszto na napisz na priv zrobie Ci zdj dokładnie przymocowania tego blotnika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować