Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dominator88    1

Moja ciotka która się ubiegała o dofinansowanie o przebudowe chlewni na pawilon i nie dostała a mi powiedziała ze też nie dostane jakich kolwiek dofinansowań bo nie mieszkam na wsi

Wiadomość z agroFakt.pl

kissmy...    57
Moja ciotka która się ubiegała o dofinansowanie o przebudowe chlewni na pawilon i nie dostała a mi powiedziała ze też nie dostane jakich kolwiek dofinansowań bo nie mieszkam na wsi

przede wszystkim co to jest pawilon?? oraz w ramach którego działania Ciotka chciała uzyskaĆ wsparcie?

"mieszkanie" jest pojęciem dosyĆ bardzo abstrakcyjnym, gdyż można mieszkaĆ w namiocie, na księżycu albo wcale nie mieszkaĆ co nie wyklucza otrzymania wsparcia np z działania "Modernizacja gospodarstw rolnych”

xsc    54

jak nigdzie niejestes zamelodowany to neiotrrzymasz nawet pracy a co dopiero dofinansowania

Dominator88    1

niewiem czy mnie dobrze zrozumieliscie posiadam gospodarstwo na terenie miejskim i jeżeli posiadam gospodarstwo w miescie czy moge kożystać z PROW(Plan Rozwoju Obszarów Wiejskich)

kissmy...    57
niewiem czy mnie dobrze zrozumieliscie posiadam gospodarstwo na terenie miejskim i jeżeli posiadam gospodarstwo w miescie czy moge kożystać z PROW(Plan Rozwoju Obszarów Wiejskich)

definicja gospodarstwa rolnego nie określa, iż musi byc ono zlokalizowane poza terenem miejskim, także nie ma problemu a nazwa programu PROW potwierdza jego elastycznośĆ i brzmi lepiej niż PROWiM

piotrkrk25    0

jeżeli masz grunty na terenie miasta to nie możesz jedynie ubiegać się o płatność ONW, Twoja ciotka zapewne starała się o dofinansowanie z programu "Różnicowanie działalności nierolniczej",a to działanie przysługuje tylko rolnikom mieszkającym na wsi (jest jakiś limit mieszkańców, ale nie pamiętam jaki). jeżeli chodzi o inne programy to nie ma takich ograniczeń.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się