Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
AKS

stare siano

Polecane posty

b0gdan    85

Jeśli nie jest spleśniałe, to jak najbardziej. U mnie jak był kryzys paszowy, to od sąsiada ponad 10 letnie brałem :D

MFrolnik26    94

Potwierdzam, jeśli siano jest przechowywane w suchym miejscu to nie powinno zaszkodzić. Któregoś roku podobnie jak kolega wyżej dawałem 8-10 letnie ;)

Wiadomość z agroFakt.pl

donweter1989    184

I ja się dołączam. Również w kryzysie paszowym stosowałem siano nie pierwszej młodości i nie zauważyłem nic niepokojącego. Jeśli było sucho zebrane posypane solą i odpowiednio składowane to jest o.k;-)

Edytowano przez donweter1989

Heidi88    48

jeśli im w ogóle posmakuje i będę jadły :) aż ciekawa jestem czy ruszą :unsure:

Heidi88    48

Niby racja ale ja się tam nie znam tylko jeśli to mają dostać krowy mleczne to i mniej mleka wyprodukują w danym dniu

MFrolnik26    94

Z samego siana to i tak za dużo mleka nie będzie :D Znajomy co roku trzyma siano pod gołym niebem bez przykrycia i jakoś jedzą (bo muszą) kiedyś bele do połowy pływały w wodzie na łące a on wiosną zwoził i dawał :huh: więc myślę że kilkuletnie suche siano nie zaszkodzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez vanhool
      Witam, kupiłem używaną dmuchawę do siana prod. polskiej małą ładowaną od boku. Problem polega na tym że z bliska nigdy nie widziałem takiej maszyny a bynajmniej jej się nie przyglądałem i przy załadunku zapomniałem o opaskach zaciskowych do rur ( o ile wgl. były... ) stąd moje pytanie czy mogę to poskładać bez opasek (rura w rurę wchodzi na ok 10 cm) ?? Ewentualnie jeżeli to konieczne to czy można gdzieś takowe kupić a jak tak to gdzie? Jeszcze bardziej ewentualnie to czym można by zastąpić oryginalne opaski zaciskowe? Rury będą poukładane tak, że pionowo do góry idą 2 rury, następnie kolanko, i od kolanka 2 rury pod kątem opierają się na belce, wszystko jest zakończone kierownicą strumienia. Proszę o poradę
    • Przez pita272
      Witam mam do was ogromną prośbę poszukuje starych maszyn oraz ciągnik na których są widoczne ślady użytkowania Chciałbym stworzyć je w grze o nazwie Farming Simulator 2013 tak zwany fs13.Jak byś ktoś robił zdj to robic jak słońce nie świeci.I według tego:

-bok
      -przód
      -tył
      -jeszcze jedn bok
      -tylne koło
      -przednie
      -drugie przednie
      -maska od góry
      -tłumnik

Bardzo bym was prosił o te zdj i jak mozecie to poróbcie jakies zdj od siebie jak mozecie

Dzięki!!
    • Przez mlody2389
      Czy można robić siano Z zyta i wyki ozimej. Czy suszy sie je tak samo jak trawe. Planuje kupić cielaki, a mam mało łąk. Kiszonke chce zrobić dopiero za rok na jesień, bo chce zeby wpierw na sam początek miały siano a potem przyzwyczejać je do sianokiszonki.
    • Przez ursus3512mf
      Cześć mam tutaj moją ofertę sprzedaży siana chciałbym aby ją podawać dalej tym którzy są chętni
      http://olx.pl/oferta/siano-CID757-ID5Tfmx.html
    • Przez micgal39533
      Witam

Mam do sprzedania stare siano z 2012 roku. Około 70 balotów. Nadaje się na  pellet lub brykiet. Cena do uzg.