Skocz do zawartości

Polecane posty

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce

• Przez lukano
      - Pług 2 skibowy rok produkcji 1988+ wałek
      - Cena: 800zł
      - Studzian powiat przeworski
      - 783 265 785
      - odbiór osobisty
      - Szerokość robocza pługa 1 metr wałka również 1 metr wałek składany do transportu.

• Przez adrianoo93
      Witam 
      Mam na sprzedaż prasę welger bl rp 220. w 100% sprawna małe zapotrzebowanie mocy owijanie automatyczne sznurkiem farba oryginalna nie malowana, cena 13000zł do negocjacji.
      Woj. Łódzkie 

• Przez kundys
      witam sprzedam agregat uprawowy 4 rzędy redlic, z przednim wałem, z tylu podwójne wałki strunowe. wszystkie wałki na łożyskach wachliwych agregat w bardzo dobrym stanie, jedynie w dobrym jest lakier na nim, ale jest bez korozji. cena 4400 do negocjacji na miejscu. woj podkarpackie okolice Jarosławia.

• Przez kozmo5
      Witam mam dziś do sprzedania ciągnik wszystko 100% sprawne cały czas w użytku. wyposażony w pneumatykę 1 i 2 obwodową, komplet obciążników,3 pary wyjść, oświetlenie robocze, zaczep na windzie, EHR, elektrohydrauliczny rewers. ciągnik zadbany zarejestrowany w każdej chwili gotowy do jazdy próbnej. w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny(781298573)
      Świetokrzyskie