Zaloguj się, aby obserwować  
misiu125cm

Autosan D 616 wywrot

Polecane posty

misiu125cm    0

Witam. Czy ktoś orientuje się czy przyczepy Autosan 616 wychodziły w wersjach z wywrotem, czy wyłącznie jako sztywne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez norbi9032
      Witam chciałbym wymienić uszczelniacze w takim takim tłoku jak na zdj. Dostałem się do tego większego i dłuższego tłoka. Mam problem dostać się do tego mniejszego tłoka. Są tam jakieś zabezpieczenia?
    • Przez MariuszMasey
      Witam wszystkich. Mam pytanie. Czy da się dostawić pneumatykę do ciągnika Massey Ferguson 698t. Mój ciągnik pochodzi z Francji(chyba). Może ma ktoś ciągnik z oryginalnym systemem pneumatyki. Proszę o zdjęcia.
    • Przez pulek227
      Witam,
      W przyczepie d 47 podczas wywrotu do tylu delikatnie ja znosi na lewo.Co moze byc przyczyna?
      Kupilem ja niedawno i widac ze cos bylo poprawiane w tylnych uszach wywrotu. Rama wyglada na prosta rowno lezy skrzynia ladunkowa na ramie.
      Czy wspawanie kul do wowrotu pomoze? zeby spkojnie mozna bylo kiprowac pelna przyczepe zboze do tylu?
    • Przez daryjusz10
      Witam. Mam mały problem z wywrotem w moim zetorze. Obojętnie pod które gniazdo hydrauliczne podłącze przyczepę to efekt jest ten sam... podnosi ale nie bardzo chce opuścić... wygląda to następująco... podłączając przyczepę pod gniazdo górne pierwsze od lewej przyczepę podnosi a gdy chce ją opuścić to ciśnienie puszcza na gniazdo górne pierwsze od prawej i ciągnik zaczyna wyć (powoli opuszcza) jak podłącze odwrotnie wąż sytuacja jest taka sama... w kabinie mam wajchy dwustopniowe... może ktoś spotkał się z takim czymś??

    • Przez Gospodarhz
      Sprzedam przyczepę , po remoncie wiosną 2017 , bez papierów , sprawna , trójstronny wywrot , działające światła i hamulce , plandeka na wymiar 
      Cena 9800 do negocjacji , woj.podkarpackie




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj