Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
piotrzalew

Jaka Krone wybrac z serii KR

Polecane posty

piotrzalew    0

Witam!

Planuje zakup prasy rolujacej, która bedzie praacowała z Ursusem C-360. Zastanawiam sie nad prasa marki KRONE. Mam dylemat, ktory model z serii KR 125, 130 czy 160 byl by odpowiedni. Finase jakie chce przekazac na zakup prasy to 18000-21000 złotych. Ciekaw jestem czy mozna kupić cos w miare dobrego za ta kwote i czy C-360 bedzie dawalo rade?

Jeszcze mnie ciekawi na co trzeba zwróci uwage przy zakupie prasy?

Edytowano przez piotrzalew

pedro2    342

Z 160 raczej by miał ciężko u nas we wsi C360 spokojnie brykają z 125 w sianie i słomie...

Mf255fan    6

Ja osobiście polecam kr 130B z szerokim podbieraczem ,mf 255 radzi sobie nieźle to i 60 ją pociągnie.jest łatwa w obsłudze i konserwacji.

Wiadomość z agroFakt.pl

Mf255fan    6

20000 bez siatki ale w ful wersji (sterownik komfort ) musze tylko wymienić wyświetlacz w sterowniku. rok 98

piotrzalew    0

Dzieki za informacje to ja tez cos dobrego powinnem kupic w tym przedziale cenowy co podalem. Moze jeszcze ktos mi napisze na co trzeba zwracac uwage przy ogledzinach?

Rolnik7745    1

Ja bym wybrał kr130 bo 125 są tylko z wąskimi podbieraczami a C-360 z kr 160 może mieć ciężko. Ja mam kr130 i Zetora 7211, zetor w ogóle nie czuje że coś ciągnie, sąsiad ma kr130 i ciągnie C-360 tez idzie dobrze ale jak dobija balota do końca to zaczyna mieć problemy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować