Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcin80wlkp

MF 3080- urwana przednia oś

Polecane posty

Witam.

Mam taki oto problem. Dziś podczas orki, na przyczu pola wjechalem za bardzo do rowu, zahaczyłem o kamień i urwałem cała przednią oś w ciągniku. Pękly obydwa te uchwyty, które trzymają sworznie od przedniej osi, zarówno ten z przodu jak i z tyłu. chcialem zapytac czy ktoś ewentualnie miałby coś takiego na sprzedaż, lub gdzie tego szukać, oraz z jakimi kosztami trzeba się liczyć. Dobrze by było, gdyby ktoś podał numery katalogowe i nazwę tych części. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

sznajdik    131

Numery katalogowe są na tych częściach na pewno w tych ciągnikach wszystkie części mają numery. A co do tych części to widziałem ciągniki na części w siedlcach mazowieckie ale raczej modele 3090-95 były chociaż kto wie czy by nie pasowały

Wiadomość z agroFakt.pl

mati00733    7

nie pamietam czy to w łomży,czy to w zambrowie...ale widzialem wlasnie te cale mocowanie na opchniecie szukajac pługa w jednym z komisow..

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez nasil90
      Mam kilka pytań, bo rozmawiałem z 2 użytkownikami tych ciągników i każdy mówił co innego, no więc:
      1. Czy WOM trzeba włączać ze sprzęgłem czy nie
      2. Czy półbieg mogę wyłączyć przy maksymalnej prędkości, bo podobno jak tak się zrobi to strasznie szarpnie ciągnikiem
      3. Czy napęd można włączyć podczas jazdy
      4. Jaką pojemność ma zbiornik paliwa w MF 3080, bo jeden mówił że 110, a drugi że 180
      Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi.
    • Przez kielbasa
      witam was, mam takie pytanko, może ktoś to robił, a mianowicie mam C328 @ C330. problem tkwi w wymianie przedniej ośki. najbardziej pasowałoby mi kupić tą od m'ki albo od c330 okrągłą. jak jest z mocowaniem tych nowszych osi? podejdzie pod to stare od c328 czy trzeba będzie coś wymieniać(jak tak to konkretnie co?) z góry dzięki za odpowiedź. btw. nie znalazłem pasujących tematów pod moje zapytanie, tak więc o ile takie istnieją to prosiłbym o link.
    • Przez RAFAELOS
      Witam. Ostatnio po wymianie łożysk i uszczelniacza w zwolnicy okazało się, że olej ucieka przez wałek napędowy, który wchodzi do zwolnicy. Jak zdjąć zwolnicę, ażeby wymienić uszczelniacz ?
    • Przez Odys2011
      witam mam problem z mf kopci podczas gazowania to jest taki dym jak ze starej lokomotywy dosłownie dym jest barwy ciemno szarej podczas tego kopcenia słychać metaliczny dźwięk w silniku kopci tylko przy nabieraniu obrotów końcówki nowe 220 bar zawory wyregulowane
    • Przez lukasz19sz
      mam problem jak podłaczyc jest na 3 wejscia , mf 3080 , moze wiecie dlaczego rozwaliło mi juz 3 rozdzielacz przy tuże proszę o pomoc , może zle mi go podłaczyli czy cos nie tak w ciagniku ?