Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszdra

Problem z Ursus C - 360

Polecane posty

lukaszdra    2

Witam Mam problem z rurką nadmiaru Paliwa w ciągniku rurka była wymieniona nowe śruby podkładki i dalej cieknie dorzucam zdjęcia

post-55548-0-19680500-1375266122_thumb.jpg

post-55548-0-45057600-1375266135_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Dzikizetor    76

kup od zetora i będziesz miał na wężyki i wymień kołnierz wtryskiwacza tylko jak będziesz odkręcał to trzymaj śrubokrętem i nie przestaw ciśnienia

• Like 1

lukaszdra    2

Problem rozwiazany glowiczki wtryskiwaczy mialy straszne wzery i cieklo wystarczył papier scierny i rowna plaszczyzna i problem znikl dzieki za pomoc

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rysiek100
      Witam wszystkich.
      Posiadam ciągnik c360 w którym do tej pory nie miałem termostatu więc go założyłem pojechałem w orkę i po 20 minutach zjechałem gdyż zegar od temperatury wody spadł do zera nadmienię że mam założony taki od c385 elektryczny ,sprawdziłem głowice i kolektor wodny były gorące po spuszczeniu płynu i usunięciu termostatu zegar pokazuje znów tak jak przed założeniem termostatu.Co może być przyczyną?
    • Przez Waldek66
      Witam, czy może ktoś mi podpowie co może być przyczyną przedostawania się oleju do paliwa? Silnik jest po wymianie tulei i tłoków, głowica po naprawie. Ropa ze zbiornika do pompki paliwowej idzie czysta, ale powraca do filtra paliwa według mnie z olejem. Rurką nadmiarową ropa spływa, paliwo jest ciemne, w zbiorniku widać że ropa jest z olejem. Odjąłem sprężarkę, przewody zaślepiłem, bo uważałem że olej ubywa przez sprężarkę. Problem nie zniknął, nadal są duże ubytki w oleju z silnika.
    • Przez kompletniezielony
      Witam, pompa po regeneracji wtryski również, a po kilku dniach odpalam ciągnik i pali od strzała ale nie może obrotów utrzymać. 3 odpalenia i później już jakoś chodzi ale strasznie faluje. Ogólnie dużo jest tu po mieszane w tym ciągniku ale za dużo by pisać. Wcześniej wszystko chodziło tylko po wymianie uszczelek pod głowicami spierdzieliło się wszystko i przez to oddałem pompe i wtryski do regeneracji. Kąt wtrysku ustawiony pompa założona myślę że dobrze jest odsunięta od silnika na max ile się dało i wtedy znaki na kole zamachowym się zgadzają. Jak odpalam codziennie to jest w miarę spoko ale też faluje ale mniej i na wyższych obrotach jest podobnie tylko falowanie jest nie duże ale strasznie nie znośne bo przechodzi w szarpanie jak się jedzie, plus do tego ma takie momenty że chodzi chodzi ładnie i nagle jakby dostał strzała i na jeden gar jakby mocniej reaguje ciężko to opisać ogólnie.
    • Przez jktuning
      Witam mam pytanie czy wie ktoś jak wymontować stare tuleje i wmontować nowe w silniku perkins? bo nie są to tuleje takie jak w zwykłych silnikach z mokrymi tulejami tylko suche.
    • Przez kombinator18
      zostaly wymienione panewki bo sie tlukl dane sa nowe i jest problem bo sie wal ciezko obraca reka niemachama by ruszyc myslimy go na pociag odpalic co wy na to aha rozrusznik jest nowy akumulatory dobre po prostu go obrocic nie moze

ursus 4011 bym zapomnial

Temat dotyczący wału korbowego w C-360 3P:
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/13223-wal-korbowy-do-c-360-3p/page__view__findpost__p__52719
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj