Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawelJD

Glebogryzarka Bomet

Polecane posty

pawelJD    13

Witam wszyskich. Interesuje mnie jak spawują się Wam glebogryzarki bometu napędzane przekładnia łańcuchową z lewej strony. Ja w zeszłym tygorniu zakupiłem taka glebogryzarkę i po 3 godzinach pracy mam przeciek w okolicach uszczelnienia przekładni. Ten typ tak ma, czy u Was też podobne niespodzianki wieku dziecięcego wyskakują?

PiotrekNHts    14

wujek też ma glebogryzarkę bometu z tego roku z przekładnio łańcuchową i już trochę przepracował i jak na razie nie ma problemu ale teraz będzie miała prawdziwy test ponieważ będzie czekało ją 10 ha łąki w jednym kawałku do roboty to ciekawe jak się spisze :)

Edytowano przez PiotrekNHts

wolowik    22

Przymierzam się do zakupu gryzałki Bometa 2metrowej. Czy mógłbym prosić o opinie? Przekładnia nie cieknie? Łańcuch boczny nie wyciąga się albo nie pęka? Maszyna dobrze robi swoją robotę? Czy jednak lepiej kupić Akpila z przekładnią na środku? Bo ceny podobne...

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomi8317
      Witam chcę kupić grubera o szerokości 2,60 z bometu na zabezpieczeniu kołkowym cena brutto to 9tys zł co onim sądzicie mogę wydać max 10tyś lepszego nic w tej cenie nie znajdę ,ciągnik 90 konny chyba ze z mandanu ale szerokość 2.20 10tyś zł nie wiem czy nie za mały do 90 konnego mf proszę o pomoc.
    • Przez kamcio15
      Tak jak w temacie jaki siewnik byście polecili do c-360 ? Tak do 7k rok nie starszy niż '95 3m w zamian za konny liczę na wasze wypowiedzi być może niedługo coś zawita :rolleyes:
    • Przez grzegorzc360
      Witam, mam pytanie bo pouruwaly mi sie tryby wiec wszystko jest wymienione, stare zostało tylko korpus i wałek do ktorego mocuje sie bebny mocujace. i tu moje pytanie jak ją ustawić bo słyszałem ze można ustawic jakoś na kartke wsadzic miedzy zeby zakrecic i jak ją nie przetnie tylko zaznaczy zeby na niej to jest dobrze, za kazdym razem tnie mi te kartki, raz juz myslalem ze bedzie dobrze tylko ze na moje oko to dosc spory luz jest na wałku i tak teraz zostawiłem. Koledzy pomórzcie mi bo pytałem takiego mecchanika to mowił że coś trzeba ja znowu rozebrac i pomierzyc te wałki bo są nowe. Prosze o sensowne wypowiedzi
    • Przez zimnyt
      Witam, Panowie, czy ursus 3512 da sobie radę z agregatem uprawowym bomet z dwoma wałkami 2,1m na ziemi klasy III i IV?
    • Przez lucynka44
      Szukam dobrej glebogryzarki do ogrodu.