Skocz do zawartości
News
Farmer79wlkp

Kupie sadzarkę S-211 oraz formownice do ziemniaków

Polecane posty

Kupię sadzarkę na pasach dwu rzędową do ziemniaków s-211 lub młodszy model.

Najlepiej woj.wielkopolskie ale jak sadzarka będzie tego warta mogę dojechać w każdy zakątek kraju.

Szukam także formownicy do ziemniaków dwu rzędowej na 70-75cm Remprodex Bomet lub inna o podanej szerokości.

Będę  wdzięczny za jakieś konkretne namiary na sprzęt oczywiście w rozsądnej cenie :)

Edytowano przez Farmer79wlkp

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maciej2468
      Witam mam pytanie do doświadczonych plantatorów z racji tego iż planuje niedługo zasadzić czosnek wiosenny (harnaś) nie moge znaleść odpowiedzi na pytania dotyczące sadzarki.
      Jeżeli sadzimy czosnek sadzarką ciągniętą za ciągnikiem to jak spadają te ząbki bo doszły mnie wieści że jeżeli spadnie w ziemie na bok to nie bedzie się nadawał do sprzedaży (nie bedzie dobrze wykształcony).
      Czy musi upadać "dupką w dół" czy jak ???
      Czy takie sadzarki zdają egzamin ?

http://allegro.pl/sa...4001400202.html

czy musi to być inna jakaś specjalna z chwytakami itd ?
      Z góry dziękuje za szybką odpowiedź Maciej.
    • Przez MarcinParzych
      Sprzedam agregat uprawowy 2.4m wiecej na pw lub tel 508858980

• Przez skywalker89
      sprzedam talerzówkę BOMET 2,7m 2007 r, stan dobry, cena 3500zł do negocjacji

woj lubelskie/powiat tomaszowski/gmina telatyn

sprzedana, można zamknąć/usunąć.
    • Przez damianoooo
      Witam. Planuję zakup pługa obrotowego do aresa ( fotka w galerii ) Moje pytanie brzmi jakiej firmy wybrać pług? Na jakich zabezpieczniach, jakiej szerokości skiba Kwota jaką mam zamiar przenaczyć to 20 tyś Co sądzicie o nowych pługach z agromaszu ?
    • Przez mps7896541230
      Witam!
      Użytkuje ktoś taki lub wie jak się sprawuje?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.