Skocz do zawartości
Farmer79wlkp

Kupie sadzarkę S-211 oraz formownice do ziemniaków

Polecane posty

WHATEVER

Napisano (edytowany)

Kupię sadzarkę na pasach dwu rzędową do ziemniaków s-211 lub młodszy model.

Najlepiej woj.wielkopolskie ale jak sadzarka będzie tego warta mogę dojechać w każdy zakątek kraju.

Szukam także formownicy do ziemniaków dwu rzędowej na 70-75cm Remprodex Bomet lub inna o podanej szerokości.

Będę  wdzięczny za jakieś konkretne namiary na sprzęt oczywiście w rozsądnej cenie :)

Edytowano przez Farmer79wlkp

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomi8317
      Witam chcę kupić grubera o szerokości 2,60 z bometu na zabezpieczeniu kołkowym cena brutto to 9tys zł co onim sądzicie mogę wydać max 10tyś lepszego nic w tej cenie nie znajdę ,ciągnik 90 konny chyba ze z mandanu ale szerokość 2.20 10tyś zł nie wiem czy nie za mały do 90 konnego mf proszę o pomoc.
    • Przez Maciej2468
      Witam mam pytanie do doświadczonych plantatorów z racji tego iż planuje niedługo zasadzić czosnek wiosenny (harnaś) nie moge znaleść odpowiedzi na pytania dotyczące sadzarki.
      Jeżeli sadzimy czosnek sadzarką ciągniętą za ciągnikiem to jak spadają te ząbki bo doszły mnie wieści że jeżeli spadnie w ziemie na bok to nie bedzie się nadawał do sprzedaży (nie bedzie dobrze wykształcony).
      Czy musi upadać "dupką w dół" czy jak ???
      Czy takie sadzarki zdają egzamin ?

http://allegro.pl/sa...4001400202.html

czy musi to być inna jakaś specjalna z chwytakami itd ?
      Z góry dziękuje za szybką odpowiedź Maciej.
    • Przez kamcio15
      Tak jak w temacie jaki siewnik byście polecili do c-360 ? Tak do 7k rok nie starszy niż '95 3m w zamian za konny liczę na wasze wypowiedzi być może niedługo coś zawita :rolleyes:
    • Przez zimnyt
      Witam, Panowie, czy ursus 3512 da sobie radę z agregatem uprawowym bomet z dwoma wałkami 2,1m na ziemi klasy III i IV?
    • Przez uglibugli
      Witam
      Mam pytanie czy ktoś z was spotkał się przy tej maszynie z tymi pazurkami do rozsady ??? Producent podaję to na swojej stronie jako wyposażenie dodatkowe i jestem ciekawy o co w tym chodzi ??? http://www.krukowiak.com.pl/oferta/maszyny-do-warzyw/sadzarka-do-rozsady-planta-s-240