Skocz do zawartości
mrmerol37

Rozsiewacz MXL 8200 Premium

Polecane posty

mrmerol37    0

Czy opłaca się kupić rozsiewacz Unia Group MXL 8200 Premium na 300 ha?

Jak nie to na jaki areał opłaca się go kupić?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kup zachodni sprzęt dasz trochę więcej kasy i nie będziesz narzekał tym bardziej, że ma to być sprzęt na 300 ha. kup jakiegoś amazone, sulky, itp

A może rozsiewacz UPR z POMOTU.

Mają UPR 10 o pojemności skrzyni 7900l

Przenośnik łańcuchowy 730.

Rozsiewa od 36kg/ha do 10 ton/ha.

Żaden inny tego nie robi.

www.pomot.pl

Wiadomość z agroFakt.pl

corrado    217

A jaką kwotę możesz na niego przeznaczyć? Bo szczerze mówiąc to na taki areał jak kolega wyżej pisał również polecałbym zainwestować w coś zachodniego Amazone model ZG-B ewentualnie ZG-TS maszyny o wiele bardziej precyzyjne i lepiej wykonane ale również droższe.

Tomek90    196

Jeśli chodzi o precyzje wysiewu i rozdrobnienie to polski UG nie odstaje zbytnio od zachodnich. Czemu wogóle ciągany? Jeśli ma siać tylko granulat to nie lepiej 3tys l i z kwasówki masz w UG.

DarekAre    5

a moze ktoś sie orietnuje jak wyglądaja ceny tych rozsiewaczy ciąganych ?

Unia 8200 cos kosztuje w artykule czytałem 110tyś netto

Bredal 11000tyś L na allegro stoi 240tyś brutto

nie wiem jak Amazonka

Jarecki21    17

Chciałbym poprosić o opinię o wspomnianym powyżej rozsiewaczu UPR z Pomotu. Szczególnie interesuje mnie trwałość i niezawodność. Wart swojej ceny czy lepiej szukać coś innego?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oksana17
      Witam.Problem dotyczy silnika i jest on od samego początku czyli kupna w 2003 r.Do tej pory nakrecił 1300 mth.nie jedyny traktor w gospodarstwie.Problem ma z ruszeniem z miejsca(płynnym) czy to przyczepa,pług, agregat czy nawet na pusto.Skrzynia to 20 (przód tył).Przez to ruszanie odbywało się na wyższych obrotach i sądze że to było przyczyną wymiany sprzęgła.Nie będe się rozpisywał chodzi o to że nie można zejść poniżej 1600 obr/min.Inaczej nie zbiera się czy to na drodze (5 bieg) czy to na średnich biegach (literka M)na polu np agregat 3 bieg.Obroty max ma 2300.Gaz nożny i ręczny sterowany za pomocą linek.Niedopilnowałem tego jak traktor był na gwarancji.Za pomoc z gory dziękuje.pozdrawiam.
    • Przez rafal11195
      Cześć wszystkim, mam takie pytanie, zakupiłem rauch axis z kompem quantron, tworzy się tam pliki pola, po zrzuceniu na pena, na kompie odczytuje mi ze jest to plik z końcówką ( rozszerzeniem ?) .bin
      Czym powinno sie to otwierac wie ktoś moze ?

• Przez mikolaj90
      Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?

• Przez kamil5421
      Posiadam do sprzedania rozsiewacz nawozów Amazone o pojemności 600l , otwierany hydrauliczne , stan dobry, widoczny na zdjeciach , Cena 2300 zł  do negocjacji .Więcej informacji udziele na PW .

• Przez simsinek
      Witam
      zwracam się do was z zapytaniem jaki rozsiewacz wybrać?? Napewno AMAZONE tylko zastanawiam się nad modelem ZA-M z komputerem dozującym nawóz do prędkości czy ZA-V z systemem ważenia i GPS. Chciałbym zapoznać się z opinią na temat obu modeli. Z góry dziękuje za pomoc   Zdjęcie dla uwagi