Skocz do zawartości

Polecane posty

lukaszb    0

Witam musze wymatowac pompe paliwa i mam pytanie czy jak odkrece sruby mocujace i wszystkie przewody to pompa wyjdze ? Dziekuje za wszystkie podpowiedzi

Wiadomość z agroFakt.pl

Daniel215    0

a Jak jest z wkładaniem pompy z powrotem?? są tam jakieś frezy?? Jak ją ustawić (czy jest tak że można zamontować tylko w jednej pozycji??)

kravter    36

jak w 3630 wyciagalem to byla tylko 1 mozliwosc wlozenia (pompa stojaca) a jak wyciagalem z 8120 to byla juz mozliwosc zalozenia na inne frezy i sobie zaznaczalem (pompa lezaca)

Daniel215    0

ok. dzięki. będe musiał u siebie w 3080 wyciągnąć bo się zapowietrza , zwłaszcza jak jest mniej paliwa... a i pompa jest oblana w ropie :mellow:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez mf3655e
      Witam,po rozpolowieniu ciagnika i wymianie filtra i oleju nie mam klopoty ze sprzeglem jest puste nawet po odpaleniu ciagnika i prubach odpowietrzenia nadal nic,dodam ze cisnienie jest bardzo slabe w przewodach wychodzacych od pompki i w odpowietrznikach tez tylko kapie olej i cisnienia nie ma,wspomaganie dziala dobrze i chydraulika tez ok,tyko biegi nie dzialaja i sprzeglo,dodam ze w ciagniku byly wymieniane widelki od biegow A i B,a moze po prostu nie znalazlem odpowiedniego odpowietrznika bo robie to pierwszy raz a ciagnik mam dopiero rok,

Jesli ktos moze to bede bardzo wdzieczny za jakakolwiek pomoc
    • Przez byniom5
      Witam moze ktos mial taka przypadlosc w mf moj jest akurat 36 55 dzis rano podczas pracy w polu raptem zniknelo sprzeglo jak odpalisz na biegu jedzie nie slizga sie jednak nie wysprzegla, teraz nawet jak sie je nacisnie przy pracujacym silniku cos tam dziwnie gruchocze dzieki z gory za pomoc
    • Przez massey3120
      Mam fergusona 3120 95r NIewiem dlaczego ale dynashift nie dziala poprawnie. NIe działa na małych obrotach tzn poniżej 1300 obr i gdy zmienie na zakres A to czuje sie jakby koła sie kleszczyły (blokują np. ciągnik nie zjezdza z górki)? na zakresie D wszystko działa ok (nie blokują sie) Czy możliwe że to wina pompy hydraulicznej? Chociaż podnośnik działa bez zarzutu! Może miał ktoś z was podobny problem? Piszczie co wiecie.... pomocy
    • Przez janusz123
      Świecą mi się dwie kontrolki od półbiegów, cały czas przeskakują A na B C na D i niema szybkich biegów .Czy ktoś wie co się dzieje???