Skocz do zawartości
lukaszn

Hamulce c4011 od zera

Polecane posty

lukaszn    0

Mam takie pytanie może ma ktos zdjecie układu hamulcowego ursus c-4011 ''czterdziesktki'' ,a jak nie to może wie ktoś czy można jeszcze kupić pompy do hamulców i inne cześci bo chciałbym naprawić hamulce a brakuje mi paru rzeczy nie wiem zabardzo czego .A i prosze admina o nie zamykanie mojego tematu bo w innym jest wogole o czym innym mowa.

Edytowano przez lukaszn

Karol445    32

Przecież tam jest wszystko proste jak budowa cepa. Pedał pompa rozdzielacz cylinderki szczęki i nic więcej w 4011 nie było (przewody jeszcze ale to chyba oczywiste).

gregc330    3

Kolego pompa hamulcowa to krótka z c-360 jak i szczęki i cylinderki, wszystko dostępne w "grene" lub pierwszej lepszej agromie. Co do przewodów to jedynie znalazłem łaczący pompę z roździelaczem, a resztę przerabiałem z 60 gdyż nie mogłem dostać orginalnych.

Wiadomość z agroFakt.pl

lukaszn    0

A mozecie zrobic pare fotek bo ja calkiem nie mam zadnych czesci ani nic tylko pedal od hamulca.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może taki skan ci się przyda

post-42053-0-83044400-1371680480_thumb.jpg

michal1993    350

W sklepie z częściami powinni mieć też katalog, więc za jedną wizytą powinieneś wszystko załatwić. Tylko kupuj oryginalne części Fragokov bo inaczej to wydatek i praca przy tym nie ma sensu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się