Skocz do zawartości
RolnikZawodowy

Cena pod dzierżawę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam,

Przez moje moje pole chcą poprowadzić drogę do wiatraków i nie wiem właśnie ile miałby kosztować taki metr kwadratowy drogi. Ziemia ta miałaby być dzierżawiona. Proszę o pomoc.

jonkszi    62

Jak tylko twoje pole jest do dojazdu do tego wiatraka to zaśpiewaj z 2 razy tyle co normalnie.

Wiadomość z agroFakt.pl

jonkszi    62

Ciężko tak stwierdzić ale np jest u mnie że podstawowa dopłata czyli nie pamiętam ile tam jest. Czasami coś więcej zboża dodają nawet do 400 kg. Ale jak nie mają wyjścia to wołaj tak do 30arów to z 1000 złoty może mniej za rok a z pół ha to może z 1500 kasy mają i jak innego wyjścia nie mają to zapłacą. Powiem tak ciężko coś ci sensownego napisać bo nie wiadomo co ale jak parę arów ci chcą ci wydzierżawić to ci się nie opłaca za grosze tego wydzierżawić więc sobie kasy możesz zaśpiewać a chyba 30 lat czy tam ile jest ta ziemia ci się wyjałowi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez innocent
      witam. mam na oku fahra 1200. chciałbym się Was zapytać czy części do tego kombajnu są bardzo drogie?
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?
    • Przez Mialek
      Który ciągnik lepszy - New Holland T6.165 czy Case  Maxxum 115/125 Multicontroler ? 
       Ciągnik do wszystkiego,areał 16ha.
    • Przez gawron323
      Witam, mam 4 ha ziem 6 klasy i chciałbym pójść w warzywnictwo. Dodam że okolice mojej wsi to sami badylarze(sałata, rzodkiewka, pomidory) i nie wiem co by się opłacało na takie ziemie. W planach mam nawieść te ziemie torfem . Myślałem o kapuście i potem ją szadkować.  Proszę o jakieś porady
    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?

- KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis