Skocz do zawartości
sztum

Agrotron problem z uruchomieniem

Polecane posty

sztum    0

Witam, dzisiaj mój Agrotron 6.20 odmówił współpracy. Po przekreceniu kluczyka zapalają się kontrolki ale w momencie przekrecenia ma rozruch nic się mir dzieje. Żaden bieg nie jest wbity, tak się zachowuje jak jest wbity bieg, gdzie znajdę jakieś czujniki od tego. Pomocy bo ciągnik stoi z rozsiewaczem pełnym nawozu

sztum    0

Rozrusznik sprawdzony, na ten cienki przewód do elektromagnesu nie podaje napięcia, Jak go wezmę na zwarcie to zapala bez problemu

Wiadomość z agroFakt.pl

mtracz    71

Stacyjkę sprawdziłeś?

Sprawdź czy po jej przekręceniu pojawia się napięcie na tym styku(rozruchu) stacyjki i ciągłość przewodu od stacyjki do rozrusznika (włącznika elektromagnetycznego).

On nie miał przekaźnika rozruchu?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szukaj pod kabiną tego czujnika w pobliżu skrzyni, powinno być podpisane "Neutral LS", posprawdzaj bezpieczniki i przekaźniki.

sztum    0

Sytuacja wygląda tak:

bezpieczniki sprawdzone, stacyjka prawdzona - przekazuje napięcie, przekaźnika nie sprawdzę bo nie wiem gdzie on jest, czujniki położenia sprawdzone,

Tak notabene to byli z serwisu i też nic nie zrobili bo powiedzieli że przekaźniki powinny być przy rozruszniku a ich w moim nie ma i nie mają pojęcia gdzie są.

Ma może ktoś opis płytu z bezpiecznikami i przekaźnikami bo ciężko bez tego cokolwiek szukać.

sztum    0

Witam

Sprawa wygląda tak, że obok obudowy filtra powietrza jest mały przekaźnik. u mnie go nie było bo poprzedniemu użytkownikowi spadła pod ten filtr.

Dopiero po poszukiwaniach go znalazłem, wymieniłem i jest ok. Koszt 10 zł w sklepie motoryzacyjnym.

Jeżeli nie możesz go znaleść ( przekaźnika ) idź po przewodzie od elektromagnesu a napewno znajdziesz przekaźnik.

Życzę powodzenia

Edytowano przez sztum

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się