Skocz do zawartości

Polecane posty

Papier    4

Witam

Mam takie pytanie czy dało by rade załozyc inny wydech do Belarusa 1221.3 bo jak na taki ciagnik to ma za cienki.

Myslałem nad takim jak w Fendt ma te 155 Km i wtedy dac go przy kabinie i by nie wystawał nad kabine, to jest plusem ale z drugiej strony to da sie zrobic miejsce jest na przerobieni wydechu tylko czy dało by rade załatwic taki wydech ? Jesli tak to za ile ?

Mam jeszcze takie pytanie jak by mozna zamontowac do ruska samochodowa klime ?

i jak uszczelnic kabine ?

kamil496    39

Ja mam ten ciągnik i nie widze problemu z tym wydechem że za cienki itp ( No chyba że rdzewieje ). Kabina też jest w miare szczelna, jak mi sie bardzo kurzyło do kabiny z nawiewu to dałem dodatkową gąbke pod te oryginalne filtry. Klimatyzacje to ja mam oryginalną, temat o zakładaniu klimatyzacji do belarusa masz tutaj http://www.agrofoto.pl/forum/topic/60287-zalozenie-klimatyzacji-do-ciagnika-belarus/

Papier    4

ale mi chodzi zeby załozyc wydech przy kabinie bo jak mam tamten to do połowy budynków nie moge przodem wjechac!

a najlepszy byłby taki gruby jak przy np; fendt,MF czy case sos takiego do ruska zalozyc przy kabinie

Wiadomość z agroFakt.pl

Papier    4

tak tylko zeby pózscic wydech pod maska a nie nad i wtedy przy kabinie moze juz ktos tak robił ?

Michalmeer    366

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się