tobago

Praca w niedzielę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Anetka1    255

Kosił , to se kosił , ale Ty się tym ewidentnie szczycisz i chwalisz , próbujesz sugerować że stąd pochodzi źródło Twojego bogactwa . Ja tak przynajmniej to odebrałem . Zwykła kultura wymaga Moim zdaniem  tego , że jak większość narodu świętuje to inni mogli by zbyt mocno w tym nie przeszkadzać .

 

swiętują pod budką z piwem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczoraj szykowaliśmy kalafiory, 3 tyś sztuk do południa zeszło a potem cała reszta dnia w trasie ponad 200 km dostarczyć w jedną stronę, przez te procesje się przemieszczać było ciężko bo blokady przez straże i policje  ale dostarczone.  A potem grill ze znajomymi i biba do 3 w nocy. tak że czwartek jak najbardziej udany niby święto duże a nawet koło żywca na autostradzie kładli asfalt na drogę pracowali pełną parą przed długim weekendem. wiec sami widzicie że pewne prace muszą być zrobione w czasie inaczej idzie się w straty..

 

Mus to mus dobrze że w nocy tego grila mieliście bo to co teraz dodają do tych wędlin to w dzień spożywać by się nie dało a i % zmieniają smak :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek42    23

No a ja dziś idę po obiedzie na pole ,dojdę do czosnku a tam trzeba obrywać pędy kwiatostanowe , znając życie to zostanę tam do wieczora :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Ja tez chyba na pole /w kościele nie byłem/no to poszukam na polu boga i pomodlę się przy pracy Myslę że tyle samo boga w kościele co na polu i mnie usłyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35
Napisano (edytowany)

Mus to mus dobrze że w nocy tego grila mieliście bo to co teraz dodają do tych wędlin to w dzień spożywać by się nie dało a i % zmieniają smak :P :P ;)

 

Kiełbasa pochodzi od lokalnego producenta po 26,99 który kupuję świnki chowane na ziemniakach i resztkach obiadu przez 6-9 miesięcy tak że nie wiem czy tam coś "dziwnego" dodaje bo surową można ze smakiem jeść i robi profesjonalnie nie żaden papracz  a % swojskie wino z drzew które rosną przy gospodarstwie  4 lata temu robione w balonie w tunelu dogrzewane :) tak że spokojnie wiemy jak konkretnie grilować a nie jakieś odpady z biedronki. Dodam że po takim grilu wstajemy pełni energii a nie skacowani i przytłoczenii.

Edytowano przez Marco82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522

Jakoś nie zauważyłem by w biedronce sprzedawali odpady i  nie wiem na jakiej podstawie tak sadzisz słowa należy ważyc by nie obrażać innych a wtedy inni będą cie szanowc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Masz rację to są tylko produkty gorsze jakościowo przeznaczone dla ludzi gorzej sytuowanych ;):P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Rolnik caly czas musi pracowac nie zaleznie czy niedziela czy zwykly dzien lub wieksze swieto.Niektore prace w niedziele mozna sobie odpuscic ale gdy sie ma hodowle to swietowania nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

powinno się wprowadzić karę więzienia za handel i prace w niedziele .Całe szczęście że już w sejmie sa takie propozycje :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Zabronić pracy bo co? bo większość ludzi w PL to zadeklarowani katolicy? Kto chce lub musi to pracuje, szczególnie na gospodarstwie z hodowlą.

Jak chcesz to niech zabronią pracy np w elektrowni i zobaczymy jak będziesz żyć bez prądu, neta i bieżącej wody  :P  i tak w każdą niedziele 

Edytowano przez Pigmei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

kiedyś ludzie nie mieli pradu i sobie radzili ale w niedziele nie praciwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Pigmei najwieksi katolicy i ci rzekomo mocnej wiary sa najgorsi.Wszystkich krytykuja a swojego postepowania nie widza,ze sami tacy idealni a daleko im do tego.zamiast pokazywac tym ze sie jest lepszym to samemu trzeba zmieniac siebie.Zeby tez miec to nie narzekac co kto musi albo ze sie nie wiedzie lecz robic cos w tym kierunku aby sie polepszylo.Samo nic sie nie stanie i nie przyjdzie.Pracuje wiele ludzi,ale niektore prace mozna odlozyc na inny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

juz druga niedziele susze siano, w tamta po poludniu burza zalala, a w ta jak na razie ladnie, za chwile jade przewracac. a poza tym leze bykiem .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ludzie nie mieli pradu i sobie radzili ale w niedziele nie praciwali

to na uj ci prąd ??jak kiedyś nie mieli i żyli,

a ja uważam że jestem wolnym człowiekiem i bedę pił kiedy będę chciał i ile będe chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa ... , tyko że bez prądu to i pryty Ci nawet nie zrobią , a po ciemaku jak do GS-u trafisz ? :(

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Sławek to gdzie ty się zaopatrujesz jak gs zamknięty? Na mecie? Jak trafisz na metyla to oślepniesz i co wtedy, która cie będzie chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Słusznie ponadto wprowadziłbym obowiązek pracy w soboty i niedziele we wszystkich urzędach bo większość ma te dni wolne i mogłaby załatwić swoje sprawy bez konieczxności zwalniania się z pracy w tygodniu co Wy na to? ;) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

W Polsce w niedziele chłopi to tylko upijają się do nieprzytomności.. wczoraj byłem tego świadkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszyscy :rolleyes: :huh: :ph34r: ???

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

chyba nie wszyscy,ale jak wolna niedziela to niektorzy potrzebuja porzadnie odpoczac :) Napija sie % wyspia pod debem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

W Polsce w niedziele chłopi to tylko upijają się do nieprzytomności.. wczoraj byłem tego świadkiem :D

a  ja  byłem świadkiem, że większość  była  przytomna  :P  :D

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W Polsce w niedziele chłopi to tylko upijają się do nieprzytomności.. wczoraj byłem tego świadkiem :D

 

Serio? Gdzie to było bo sam bym chętnie się przekonał ;):D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj