Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DamianTrojaski

Schemat pompy Alfa Lavel

Polecane posty

strd    4

chodzi Ci o pompę VP70? w instrukcji jest, jak nie masz to Ci prześle na maila

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez UrsusC-330
      Witam, 
      Mam pytanie odnoszące się do wyboru parametrów pompy i agregatu prądotwórczego, mam około 1 ha truskawek, wykopałem studnie głębinową, głębokość studni  30 m, lustro wody jest na ok. 12m i teraz jakie parametry, moc powinna mieć pompa i agregat żeby  dały rade pchać tę wodę? 
    • Przez jacek472
      Jak w temacie Odpaliłem swojego new hollanda nie odpalanego ze 3 tyg i strasznie wyje pompa hydrauliczna, a gdy próbowałem podnieść podnosnik lub skręcić kołami to cała wieś słyszała zgrzytanie wruum wryyyyyy wraaa pompy, aż zgasiłem i ponownie odpaliłem i to samo i wyskakiwał błąd z cisnieniem oleju,ale pochodził trochę poszarpało podnosnikiem przy podnoszeniu olej trochę się zagrzał i ucichło. Na monitorze pokazywało temp. cieczy chłodzącej -12, stał na zewnątrz. 
      Wydaje mi się że to nie jest normalne i chyba powinienem zgłosić to na serwis na gwarancji? ciągnik 27h od nowości nic nie podpinane do hydrauliki zewnętrznej, więc olej orginał, (chba że diler coś nakombinował bo jak go przywieźli miał 13h, to tłumaczył się że tak mają jak dowożą nowe że jest przegląd na 10h i mają powyżej 10h)
    • Przez tre_k
      Panowie cieknie mi z jak na zdjęciach poniżej,
      ZDJĘCIE
      Gdzie mogę dostać zestaw naprawczy do tego? czy trzeba wymienić całą pompkę zasilającą? czy można ją uszczelnić? podpowiedzcie coś.
    • Przez Paatryk12dsa
      Witam, potrzebuję schemat hydrauliki Fortschritt zt303 D. Z góry dzięki za odp 
    • Przez Krzysztof_kc
      Pomocy. Jak wymontować pompę wtryskową w ciągniku Renaulr 145-14TX

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.