Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DamianTrojaski

Schemat pompy Alfa Lavel

Polecane posty

strd    4

chodzi Ci o pompę VP70? w instrukcji jest, jak nie masz to Ci prześle na maila

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Pronarek82a
      Chce zalożyc do swego Pronara wiekszą pompe olejową! I chcę sie dowiedźiec ile kosztuje? Może ktoś u siebie założyl?
    • Przez valtera
      Witam.
      Czytałem w poprzednich postach o serwisach VALTRY. post Jaka Valtra
      Ponieważ jestem z województwa lubelskiego i mam problem z N111 polegajacy na tym, ze coś sie porobiło z pompą wtryskową i została zdemontowana przez mojego znajomego mechanika.
      Po sprawdzeniu próbowaliśmy ją założyc i niestety są problemy z odpaleniem.
      Otrzymałem informację jak toi zrobić i przekladamy ale nic.
      Czytałem o mechaniku- elektroniku i cos słyszalem, ze jest z Lublina i bardzo dobrze zna sie na silnikach co mi potwierdzono..Ma na imię Robert.
      Czy ktoś ma na niego namiary. Czytałem ze pracował w Hajnówce ale nie mogę nic znaleśc zadnych namiarów.
      Bardzo prosze o pomoc.
      Pisałem do kolegów z forum ale zaden mi nie odpisał.
    • Przez kufcio
      Witam
      Poszukuje polskiego opisu ruskiego schematu instalacji do ciągnika mtz 1221.3

Ciągnik z 2011r , 384 motogodziny na liczniku i nagle awaria świateł kierunkowskaz lewy świeci światłem stopu, postój pojawił sie na kierunku itp.

Przy takich awariach to zapewne gdzieś jest problem z masą ale gdzie szukać punktów masy? jeden widoczny w kabinie jest ok.

Posiadam ruską książkę obsługi w której jest schemat elektryczny jednak brakuje opisu położenia elementów, jak i samych elementów. Na wiązkach, kostkach zupełny brak oznaczeń.

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
    • Przez T25A2
      strzała potrzebuje części do pompy wtryskowej tzn.obudowa sam ten element który przykręca się na 4 śruby do bloku silnika ,a z drugiej też 4 śruby tylko mniejsze do pompy.ale ty jest problem bo musi to być tego typu http://www.google.pl...iw=1360&bih=646

ten typ (chyba starszy model zupełnie nie pasuje http://www.google.pl...iw=1360&bih=646

os która wchodzi do koła zębatego ma śrubę w środku, natomiast stary tym ma śrubę na wierzchu tak żę można ją odkrecić płaskim kluczem,ale jesdnocześnie w starej jest dłuższa obudowa
      jeśli ktoś ma na zbyciu ,potrzebuję TYLKO OBUDOWY, NOWY TYP mam za dużo siły i rozpękła się jak przykręcałem

Ewentualnie ktoś ma może adres jakiegoś serwisu lub coś podobnego gdzie mógłbym takową część zakupić.
      SORRY ze trochę chaotycznie może piszę ale mam presję bo władek stoi a robota czeka;-)
    • Przez Grzesiek44
      Witam Zamierzam w najbliższym czasie zamontować nagrzewnicę od żuka do mojego ursusa
      I mam małe pytanie do którego przewodu podłączyć zasilanie nagrzewnicy bo powrót montuję do dolnego przewodu na dole chłodnicy ? Na obrazku przewody nr 1 , 2 , 3 . Czy ktoś posiada nagrzewnicę jak spisuje się w jesienne chłodne dni czy warto ją zakładać i czy trochę choć nagrzeje ? Czy na przewodzie od zasilania nagrzewnicy zamontować zawór do przymykania ciepłej wody ? 

Czekam na odpowiedzi a postępy prac będę umieszczał w formie zdjęć tak by każdy mógł coś takiego wymodzić w swoim 3P i ursusie tej serii