Skocz do zawartości
News
ArekDziedzic

problem klimatyzacji john deere 1550wts

Polecane posty

Problem polega na tym że po 6 godzinach pracy klimatyzacji, przestaje ona działać. W takim sensie żę mimo ustawienia dmmuchawy na maksa to i tak tylko delikatnie dmucha zimnym powietrzem. Od rana działa tak jak trzeba, wali zimnem jak szalona, a po kilku godzinach pracy słychać że dmuchawa chodzi na maksa a tylko delikatnie dmucha powietrzem zimny. Słyszałem teorie że chłodnica mi zamarza??? ale nawet gdyby tak było to wydaje mi się że nadmuch na maksymalnym ustawieniu powinien dmuchać tak samo mocno jak rano. A on tylko zipie po paru godzinach

Wiadomość z agroFakt.pl

zyz1o    5

moze masz jakis przeciek skoro ciagle nabijasz a moze trzeba filtry zmienic od klimy

Wiecie, jak każdy nowy sprzęt, bała gwarancja. I na gwarancji panowie tam ćwiczyli z tą klimą, typu nabijanie, sprawdzanie szczelności. Gdyby nie była szczelna to po prostu by przestawała działać. A ona codziennie rano działa do około 6, 7 godzin. Pózniej przestaje. Jak zagasze kombajn na godzine lub dwie to znowu jakiś czas działa. A po kilku godzinach znowu nadmuch przestaje pompować powietrze. Czyściłem już filtry w trakcie dnia gdy kosze i to nic nie dawało. Niewiem co jest grane

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez JarosławKuryło
      Witam mam mianowicie taki problem brak kierunkowskazów i świateł awaryjnych bezpiecznik jest OK Przekaźniki wydają tylko jedno pstryknięcie i na tym cisza Czy mogą być to właśnie przekaźniki do wymiany? Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez Maciek0903
      Witam wszystkich już kolejny raz. Otóż w moim cudeńku pojawił się już kolejny problem. Po rozgrzaniu zaczynają mrugać kontrolki które widać na załączonym zdjęciu, a gdy już pojeżdżę tak z godzinę to świecą bez mrugania. Jak dodam mocno gazu to przygasają. Sprawdziłem ciśnienie oleju i na zimnym jest 4 bar, a jak się rozgrzeje to tak spada do 2.8 bar( oczywiście na wolnych obrotach). Czy to awaria czujnika ciśnienia oleju?

Pozdrawiam
      Maciek

• Przez Batiksorpl
      Witam, jestem nowym posiadaczem prasy john deere 572 i prosiłbym aby ktoś kto miał podobny problem lub wie o co chodzi sie wypowiedział. Mianowicie prasa podczas automatycznego owijania siatką( przy ustawionych niezależnie czy 2.5 obrotów czy nawet 5) owija tylko przez ok 2-3s co nawet nie daje pełnego owinięcia tylko kawałek. Podczas tego procesu wyskakuje stop i ikonka alarmu owijania siatką. Ponadto wyskakują błędy e401/e402. Zmuszony zrobić kawałek  owijałem manualnie( wysuwaniem i cofaniem ). Jeżeli chodzi o automatyczne owijanie sznurkiem to raczej ono działa ponieważ tylko sprawdzałem na sucho i trwa ok 10-15 s czyli tyle ile powinno przy tych ustawieniach. Co może byc nie tak? Nie nie wyskakuje ikonka akumulatora.
    • Przez Filip6145
      Cześć szukam opinie john deer-a 6145M
      Prosiłbym o wypowiedzi użytkowników, takie jak:
      Dane techniczne, najczęszcze awarie, opinie użytkowników tej maszyny i 
      Cena z weposeżeniem: skrzynia AutoQuad Plus Ecoshift.
      Dziękuje wszystkim za odpowiedzi
    • Przez Mateuszek12
      Witam wie ktoś od czego jest ten zbiorniczek i co sie tam dolewa w john deere 6910s.Z góry dzieki .

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.