Skocz do zawartości
News
Arek

Części do amazone - gdzie dostać ?

Polecane posty

Arek    134

Potrzebuję kilku części do opryskiwacza Amazone UF 1000. Zna ktoś namiary na jakieś dobre sklepy najlepiej www ?

magnum123    66

jak wyżej Agromix Rojęczyn (okolice wrocławia), Swisspol Strachocin(okolice stargardu szczecińskiego). zamawiasz i przywiozą kurierem

Wiadomość z agroFakt.pl

kissmy...    58

nikt nie pracuje, kołpaki są do ogarnięcia ale potrzebuję jeszcze korpus na 3 rozpylacze ARAG, w sklepach internetowych są, ale potrzebuję coś na już (Poznań lub Bydgoszcz)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszfarmer
      Witam, posiadam siewnik punktowy Amazone ED302 ze sterownikiem Amascan+  dwa dni temu podczas siania kukurydzy komputer zaczął alarmować że jedna sekcja przestała siać, spuściłem całe ziarno i wyczyściłem dokładnie całą sekcję sprężarką niestety nic to nie dało. Dzisiaj przyszedł do mnie nowy czujnik, po wymianie problem nadal nie ustaje, siewnik sieje tak jak powinien a komputer nadal alarmuje o awarii w jednej sekcji. Miał ktoś kiedyś podobny problem? czy to możliwe że nowy czujnik jest zepsuty czy przyczyna może być gdzie indziej? dodam jeszcze, że cała instalacja była sprawdzana i nie ma żadnych przetarć ani nic. Bardzo proszę o pomoc! 
    • Przez zieliniakk
      Witam, 
      Mam problem polegający na tym że rozsypał mi się całkiem wariator jezdny w moim Claasie Consulu. Chcę teraz go wymienić na używany a w internecie mało jest consulow, teraz zastanawia mnie jedno czy czesci z Mercatora, Corsara pasuja do Consula? (regeneracja nie wchodzi w gre, bo juz to było robione i znowu się rozsypał)
    • Przez zyzek
      Cześć, orientuję się ktoś może, gdzie można dostać w rozsądnej cenie części do Claas was 540? Chodzi głównie o piastę rozbijaka oraz ośkę.
    • Przez tomaszmab
      Dzien dobry wszystkim. Kupiłem prase Carraro 1200 Linea Verde. Gdzie mozna dostac części do pras carraro bo jak narazie to patrzac przez internet nic nie moge znalezc ??? Jak wam sie sprawuja te prasy ???
    • Przez wow
      Pilnie poszukuje katalogu części kosiarki rotacyjnej czeskiej ZTR 165

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.