Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matmixmix

mf 6150 do czego ten przycisk?

Polecane posty

wrobelek02    7

Przypadkiem to nie jest przycisk od blokady dwóch mostów, czyli automatycznego załączenia również i przedniego mostu, a jeśli wciśniesz ten obok to nadal masz zablokowane koła ale będzie ciągnął tylko na tył. Musisz patrzeć po kontrolkach. Jeśli się mylę poprawcie mnie.

matmixmix    0

to nie od blokady, blodade sie wlacza innym. w seri 3xxx jest taki zolty przycisk bo wlaczania blokady

Wiadomość z agroFakt.pl

stas    2

To jest prawdopodobnie włącznik prądu do gniazdka elektrycznego, które jest poniżej. Podpina tam się np. przenośną lampę błyskową czy sterowanie elektryczne do podczepionych maszyn.

matmixmix    0

no wlasnie tez tak myslalem. ale podlaczalem komputer od opryskiwacza pod te gniazdo i czy wcisne ten start czy nie to i tak tam jest prad i komputer dziala.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Hektor91
      Podajcie namiary na części do skrzyni mf 6150 nowe i używki
    • Przez Shmit
      Witam moze ktoś mi rozjaśnić do czego służą te przyciski, szczególnie ten po prawej ?
      Mam je w swoim świeżo zakupionym JCB 155-65

• Przez Adam0702
      Zastanawiam się nad kupnem ciągnika JD 6150R albo ariona 620 na wypasie z cebisem amortyzacją i takie tam podobna do JD. Co polecacie jakie są wady i zalety tych maszyn.
    • Przez Pka93
      Witam wszystkich forumowiczów. Mam pewien problem dotyczący kontrolki zapchanego filtru oleju. Mianowicie po rozgrzaniu oleju zaczyna się powoli żarzyć aż zapali się na stałe, lecz tylko w wysokich partiach obrotów. Gdy przełączam bieg i schodzę na niższe partie kontrolka gaśnie do czasu gdy znowu nie wejdę na wyższe obroty. Dodam że filtry i oleje wymienione na nowe niedawno. Oprócz tego czyściłem styki tego czujnika oraz pozostałych wpiętych w obwód. Obiło mi się o uczy że to może być wina czujnika temperatury oleju w skrzyni.Lecz nie wiem gdzie on jest i czy w ogóle idę dobrym tropem. Mf jest z 1995 roku. Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
    • Przez tymtus
      Witam. Potrzebowałbym siłownika dwustronnego działania długości koło 20 cm i ruchu tłoka +/- 10cm. Musi być sterowany elektronicznie 12V napięcie, ważne, żebym nie musiał podłączać do niego hydraulki, żeby miał własny zbiorniczek, albo moze być pneumatyczny, czy inny, w każdym razie z własnym zasilaniem, i sterowany elektonicznie.