Shmit

niezidentyfikowany przycisk

Polecane posty

Shmit    0

Witam moze ktoś mi rozjaśnić do czego służą te przyciski, szczególnie ten po prawej ?

Mam je w swoim świeżo zakupionym JCB 155-65

post-4941-0-46673800-1359630621_thumb.jpg

Edytowano przez Shmit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian01    0

przeciez widać na rysuknu ze tym pierwszym blokujesz i wtedo wszystkie koła ciągnom ci równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shmit    0

przeciez widać na rysuknu ze tym pierwszym blokujesz i wtedo wszystkie koła ciągnom ci równo.

 

Jak juz to rozblokowujesz, ale tego sie akurat latwo domyślić.

Ale co robi ten z prawej ?

Bo nie potrafię tego symbolu z niczym skojarzyć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Blokuje jazdę wężykiem. Jak będziesz jechał po kielichu to pojedziesz prosto jak po szynach :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez beni226
      Witam
       
      Powiedzcie mi do czego służy ten przycisk z prawej strony siedzenia widoczny na obrazku bo u mnie jak go wciskam to nic się nie dzieje.
       
      http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=1909
    • Przez tymtus
      Witam. Potrzebowałbym siłownika dwustronnego działania długości koło 20 cm i ruchu tłoka +/- 10cm. Musi być sterowany elektronicznie 12V napięcie, ważne, żebym nie musiał podłączać do niego hydraulki, żeby miał własny zbiorniczek, albo moze być pneumatyczny, czy inny, w każdym razie z własnym zasilaniem, i sterowany elektonicznie.
    • Przez crystal169
      Witam, po przeglądzie plantacji pszenicy ozimej spotkałem się z czymś takim pomiędzy kolankami. U sąsiadów też to jest. Co to może być za szkodnik lub choroba?



    • Przez adrianochmański2
      witam jestem posiadaczem używanej ładowarki manitou 634 z 2006 r .Gdy  podczas jazdy chciałem więc wcisnąłem przycisk  i prubowałem zmienić bieg   usłyszałem zgrzyt stwierdziłem że coś jest nie tak wyłączyłem rewers a gdy chciałem znowu zmienić bieg zgrzytu już nie było stwierdziłem że pewnie przełącznik siadł więc go wyjąłem i sprawdziłem i był w pełni sprawny dodam też że podobny guzik mam na dżojstiku i on też nie działa  nie wiem w czym rzecz czy jakis przekaźnik padł  czy bezpiecznik się przepalił . Potrzebuję pomocy w zlokalizowaniu tej usterki .
    • Przez Nieznany1235
      Od jakiegoś czasu nie da się wyłączyć napędu przedniego w zetorze crystal 8045 wszesniej było wszytko dobrze co to może być? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj