News
Nieznany1235

Nie da się wyłączyć napędu przedniego nie wchodzi przycisk

Polecane posty

Od jakiegoś czasu nie da się wyłączyć napędu przedniego w zetorze crystal 8045 wszesniej było wszytko dobrze co to może być? 

Edytowano przez Nieznany1235

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer_89
      Mam ciagle problemy  z grzaniem się kiszonki z qq w pryzmie i się troche miejscami psuje, wybieram z pryzmy recznie  a temperatura poniżej zera dlaczego tak się dzieje?
    • Przez ahael
      Witam. Posiadam New Holland-a 8360 M135 z 1997 roku. Nie wiem jak nazywa sie ta skrzynia jest trzy stopniowa A, B i C na joysticku mam przyciski w gore i w dol. Pieknie dziala skrzynia B i C najszybsza niestety gdy wlaczam na A najwolniejsza to ciagnik delikatnie szarpnie w przod i stoi na wyswietlaczu pojawia sie literka N i ksiazka. Jak sprawdzic bledy w tym traktorze. Czy kalbracja sprzegla tu pomoze. Po przekreceniu kluczyka pojawia sie tylko blad P32. Jest ktos w stanie mi cos doradzic?
    • Przez Mariusz123456
      Witajcie. Szukam informacji na temat opłacalności chowu ekstensywnego mangalicy.
      Zakladajac fakty poniżej.
      sruta kupowana licząc 2 kg na dorosła szt dziennie
      200-300 kg odpadków warzywnych z zaprzyjaźnionego przedsiebiorcy
      caly rok na dworze w ogrodzeniu o wym 20x10 metrów po 3 loszki plus knur
      zamierzsm mieć 10 takich zagród plus 2 zagrody na warchlaki zaraz po odstawieniu oraz tuczniki od 40- do maxa oraz 2 na loszki w tym samym zestawieniu
      wiem ze masa roboty i kasy przy montażu wygrodzen plus pastucha lecz liczę się z tym
      dodatkowo powiedzmy 1 ha dyni na jesień do skarmiania plus jakies cukinie kabaczki a na zimę kupowana kiszonka z qq
      czy ktos może się ustosunkować do mojego pomysłu? Poprostu mam bardzo dużo czasu wolnego przy herefordach a jakoś na etat się nie wybieram bo wole poświecić czas żonie i dziecku
    • Przez xXKarolXx
      Witam. Mam problem z hydraulika  mianowicie Pompa podnosi tylko jak sie skreca kołami lub rusza  , tur się podnosi gdy skręńcam kołami  , a jak nie to nie działa i wywala błędy i blokuje , tak jak by nie pobudzało pompy , a jak skręceńce to pobudzi i wszystko działa jak należy , dodam ze tur opada szybko , a czasmi potrafi stać całą noc i nie drgnie w czym może być problem pacjent fendt 716 vario  tms z 2005r tur tuz wom pomoże ktos ?
    • Przez LubelskiRolnik
      Witam posiadam ciągnik lampo 55w i od 2 dni nie mogę go odpalić wcześniej chodził normalnie dopóki nie odkrecilem tego. Czy mogłem coś zruszyć? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.