Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Zasław z plandeką i pomostem: 

8t - 51 400

10t - 57 400

Podwyżki podwyżkami ale wydaje mi się to być nieco za wysoką ceną. Oferta na dziś do zamówienia. Co sądzicie? 

Edytowane przez snickers_2005
Opublikowano
snickers_2005 napisał:

Zasław z plandeką i pomostem: 

8t - 51 400

10t - 57 400

Podwyżki podwyżkami ale wydaje mi się to być nieco za wysoką ceną. Oferta na dziś do zamówienia. Co sądzicie? 

Ceny netto?

Opublikowano

Na rynku przyczep jest spore zamieszanie i duże liczby zamówień ...Miałem zamówione 2x14t Metaltechy ,zakup pod prow ostatecznie wniosek o płatność muszę złożyć na koniec maja ,przyczepy zamówione wszystko okej a nagle dostaje informacje od sprzedawcy ze fabryka wydłuża termin realizacji na koniec lipca bo maja ogromne liczny zamówień i nie wyrabiają do tego ceny stali spowodowały podwyżki już wcześniej zamówionych maszyn .I w taki sposób musiałem odpuścić metaltecha i udało mi się zaklepać wieltony z realizacja na maj i jeszcze z opcja zmiany specyfikacji pod siebie i z gwarantowana cena jeżeli kogoś interesuje oferta i cena to napisze  

Opublikowano
Dnia 23.02.2021 o 01:24, snickers_2005 napisał:

Zasław z plandeką i pomostem: 

8t - 51 400

10t - 57 400

Podwyżki podwyżkami ale wydaje mi się to być nieco za wysoką ceną. Oferta na dziś do zamówienia. Co sądzicie? 

Miesiąc temu za tyle była 12t

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez abuk14
      Mam kilka pytań dotyczących ładowacza czołowego do Ursusa C-330 M.
      1. Na co zwracac uwagę przy zakupie ( byc może będzie używany)
      2. Jeśli nowy to jakiej marki wybrac??
      3.Czy naprawdę tak ciężko się kreci kierownicą prz zwożeniu bel słomy ( o obornik nawet nie pytam)??
    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez vitoma
      Czesc
       
      Czy moge zamiast zalecanego Hipola 6 uzyc do C330/360 oleju przekladniowego klasy 80W90 "zachodnich" firm ? Np. castrol, elf, mobil, valvoline ?
       
      oczywiscie planuje calkowita wymiane oleju. do tej pory byl zalany hipol 6.
       
      Z tego co widze to obecnie produkowany przez Orlen Hipol 6 rowniez ma klase 80W90, i jakis oznaczenie GL-4 . Nie wiem co ono oznacza.
       
      Jest tez olej Orlen Agro 80W90.
       
      Czy wszystkie wymienione moga zastapic orginalnego Hipola 6 podczas wymiany?'
       
      dzieki
      pozdrawiam
      Piotrek
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v