Polecane posty

Kalinio    0

Witam, prosiłbym o pomoc w wyborze ciągnika. Zastanawiam się na Case JX 60 oraz Steyr Kompakt 65 S. Ciągniki są w cenie ok 100tys. netto Steyr jest drozszy o 5tys. Który z tych lub innych ciągników będzie najlepszy do pracy z TUR'em, transportu i odśniezania. Zależy mi na jak najmniejszym spalaniu i dobrej wydajności. Proszę o opinie lub inne propozycje ciagników do 70KM i w tych granicach cenowych. Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

@Mattti Co ty wygadujesz za głupoty z tymi częściami. STEYR jest produkowany tam gdzie Case i nie różnią się niczym w budowie.

Odpowiednikiem Steyra Kompakta jest Case Farmall C, a seria JX w 2013 została wycofana z produkcji.

Wybierz to co ci się bardziej podoba.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Versu29V    5

A jakieś inne propozycje od tych wyżej wymienionych ?

 

 

Wszystkie inne marki ciągników o zbliżonych parametrach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

@malkolm Farmall U to seria powyżej 80 km

faktycznie pomyliło mi się z farmalem c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

Inne propozycje to Case Farmall C 65, New Holland T4 65, Kubota M6040, Deutz Farh Agroplus 310, Farmtrac 670DT i nie wiem co jeszcze.

I przy okazji podłączam sie do tematu jaki ciągnik wybrać ;D

a i jeszcze najważniejszy John Deere 5070M

Edytowano przez rolnikursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

miałem case JX 70 jeden dzien u siebie i nie chce tego ciagnika ogulne odczucie fajne tylko spalanie masakra kuboty sa oszczedne i df ale beda droższe jak 100 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

za różnicę w cenie pomiędzy kubotą a jx kupię poliwo do tego ciągnika na kilka lat więc na różnicę w spalaniu bym nie patrzył, i cena serwisu case też niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

tyle że JX są jak najbardziej jeszcze dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

zamawiać chyba już nie można, ale myślę że te z placu jeszcze z pół roku na pewno będą dostępne, nawet na allegro można nowe znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyf772    0

a może lamborghini r2 lub same dorado silinki 3 cylindrowe napewno nie dużo spalą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj