Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

micro16    21

Panowie czy wie CIe co trzeba zmienic czy tam przerobic zeby dzwignia Hydrauliki odbijala a nie byla blokowana?? Przydalo by mi sie to na jednej sekcji do ktorej tura mam podpietego i troche to uciazliwe jest ze jak za mocno sie przesunie to sie blokuje.

najpierw sprawdzić linkę czy chodzi lekko jeśli tak to szukać przyczyny w rozdzielaczu tam są takie sprężyny na dole rozdzielacza i to one pociągają wałek w rozdzielaczu. u mnie w MF 6140 odbija wszystko normalnie. czyli muszę trzymać a jak puszcze to wraca do pozycji 0

micro16    21

Linki chodza dobrze, tylko wlasnie akurat w niektorych tak robili zeby sie blokowalo aby np. wolny splywa byl albo jakby CI potrzebny cialgy przeplyw oleju przykladawo do posuwu tasmy w rozrzutniku. Jak podgladalem u kolegi dzisiaj co mu normalnie wajchy odbijaja to rozdzielacz niby ten sam ale z tylu tak jak piszesz na dole troche sie rozni. A mianowicie na cztery srubki takie cos przykrecone jest a u kolegi tego nie ma. Mozliwe aby tam byl ten mechanizm blokujacy??

Wiadomość z agroFakt.pl

sznajdik    131

Ja mam w 3060 3 pary i na jednej parze nie odbija i dla mnie jest super sprawa bo jak na tuz podepnę pług do śniegu czy wał uprawowy to działa pływająco a jak by odbijało by wszystko na sztywno było i lipa

hm... u mnie w jednej stronie rozdzielacza jest a w drugiej nie ma. jeden odbija jak szalony. a drugi prawie nie chodził jak go kupiłem i w tym drugim muszę użyć trochę więcej siły aby go wogóle ruszyć. jak będę w garaży to spojrzę jeszcze raz przy którym jest ta sprężyna

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez ZirakS
      Witam, mam problem odnoście dostania kompletnej dźwigni wraz z wszystkimi jej częściami która służy do przełączania hydrauliki wewnętrzna-zewnętrzna. Na wiosnę ukręciła mi się stara i zgubiłem jedno cięgiełko od niej a teraz przełaczanie na tura jest mordęgą bo albo na sznurek albo trzeba skręcać ją aby była w jednej pozycji a sami wiecie zajmuje to trochę czasu i JEST CHOLERNIE NIEWYGODNE. Proszę o pomoc
    • Przez robson1934
      Witam wszystkim.
      Mam problem padła mi pompa hydrauliczna w MF 3080 czy wie ktoś w którym miejscu się ona znajduje ??
    • Przez 18mateo18
      Witam od niedawna stałem sie swieżym posiadaczem sipmy z 1999r i nie wiem jak podłaczyć do niej hydraulike ona ma dwa przewody jak podłączałem do fergusona to najpierw jak chciałem podnieść tylną klape to ciśnienie na zegarze wzrosło do 18 mpa potem przełożyłem szybkozłacza na odwrót otwarło ale nie chciało opuścić musiałem znowy przełożyć i opadło dobiero i niewiem co jest zgrane. Mam 2 ciągniki mtz 82 i 2812 i niewiem z którym lepiej będzie mi sie lepiej prasować ? Czy przed rozpoczęciem balowania trzema nabić ciśnienie bo też niewiem bo nigdy nie miałem takiej prasy tylko kostke
    • Przez toof
      Witam
      Koledzy potrzebuję wkład filtra hydrauliki do belarusa 820 z 2011 roku i chciałbym żeby ktoś podrzucił mi nazwę(symbol) zamiennika takiego filtra jeżeli jest w ogóle dostępny. Najlepiej gdyby coś takiego można było dostać z Filtrona, albo z sędziszowa, bo je właśnie najczęściej można spotkać. A i jeszcze jedno, czy hipol 6 to będzie dobry wybór do hydrauliki w tym ciągniku?
      Z góry dzięki za pomoc - pozdrawiam