Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proponuje stworzenie rankingu ciągników: proponuje podziała na sprzęt:

 

- do 100 tyś zł;

- 100-300 tyś zł

powyżej 300 tyś zł.

 

Proponuje zrobić ranking najlepszych i najgorszych wg was ciągników w tych grupach cenowych. Proponuje również dawać krótkie uzasadnienia dlaczego akurat ten ciągnik. Na koniec zrobimy podsumowanie: jakie ciągniki uznaliście za najlepsze a jakie za najgorsze.

 

Ps proponuje również nie komentować wyborów poszczególnych osób. Same typy- duskusje na temat określonych modelu przewijały się, obecnie się przewijają i będą się jeszcze przewijać setkami.

 

A więc podsumowując:

Najlepsze:

ciągnik do 100 tyś zł : wybieram a ( bo...)

ciągnik 100-300 tyś zł: wybieram b (bo)

itd.

Podobnie w przypadku najgorszych modeli.

  • Root Admin
Opublikowano

tez mi się wydaje ze lepszy pomysł z podziałem na moc

dziś ciągnik nowy kosztuje np 200tys, kupujesz wyjezdzasz do domu i na podwórku już jest wart ze 170 czy nawet jeszcze mniej bo juz używany.

A jak kupisz 100km to przez dłuższy czas ma te 100km, przynajmniej nominalnie, bo po 20 latach to i pewnie pare koników zdechnie :-)

Gość Profil usunięty
Opublikowano (edytowane)

Tylko co ma być brane pod uwagę

 

- zwrotność?

- wytrzymałość?

-koszty eksploatacji?

-jakość serwisu?

-komfort pracy?

-marka?

- ...

 

Są podobne tematy i zobacz co tam pisano

http://www.agrofoto....king-ciagnikow/

http://www.agrofoto....hodnie-uzywane/

http://www.agrofoto....polscy-rolnicy/

 

Jeśli ten temat ma zostać to czymś musi się wyróżniać, tymczasem jest dublem

Edytowane przez KRISTOFORn
Opublikowano (edytowane)

Z podanych przez Ciebie rankingów nic nie wynikało. Chociaż masz racje że czymś trzeba go wyróżnić.

 

Chodzi mi o ranking ciągników w podziale na kryteria istotne dla osób podejmujących decyzje zakupowe:

 

wg mnie na pewno to będzie cena, wy wskazujecie na moc może być i takie kryterium.

 

Podałeś - zwrotność?

- wytrzymałość?

-koszty eksploatacji?

-jakość serwisu?

-komfort pracy?

 

Może to warto określić w przypadku wybranego przez nas modelu ciągnika jako tego najlepszego.

Edytowane przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta
Opublikowano

Tak podział powinien być na moc , proponuje kategorie

do 100km ,koszt zakupu , usterki awarie , spalanie , marka .

do 200km,koszt zakupu , usterki awarie , spalanie , marka

powyżej 200km koszt zakupu , usterki awarie , spalanie , marka ?

Gość Profil usunięty
Opublikowano (edytowane)

Ten temat będzie wyglądał identycznie jak te w linkach , a z określeniem prawdziwości i bezstronności też opinii będzie wielki problem.

Chcąc poznać wrażenia, poglądy i szczegóły na które zwraca się uwagę powinna powstać gotowa, rozbudowana ankieta do wypełnienia.Takie jest moje zdanie w tej kwestii.

Dla rozrywki( o ile to można nazwać rozrywką) rzuć okiem na temat ciągnika c 360 i 360 3P

http://www.agrofoto....0-czy-c-360-3p/

Niby dwa proste ciągniczki różniące się silnikiem a ile opinii.

Edytowane przez KRISTOFORn
Opublikowano

Masz w 100% racje, ale zobacz ile jest pytań na forum czy taki a taki ciągnik jest dobry i dlaczego. Zauważyłem że tam też ciężko wyłapać jaka opinia jest wiarygodna.

 

To może zamiast rankingów zrobić coś w kształcie strony autocentrum.pl tzn bierzemy dany model i jego użytkownicy oceniają go pod względem poszczególnych parametrów, opisują średnie spalanie, itd. (czysty lakoniczny opis, bez zbędnych komentarzy i kłótni)

 

Ten temat będzie wyglądał identycznie jak te w linkach , a z określeniem prawdziwości i bezstronności też opinii będzie wielki problem.

Chcąc poznać wrażenia, poglądy i szczegóły na które zwraca się uwagę powinna powstać gotowa, rozbudowana ankieta do wypełnienia.Takie jest moje zdanie w tej kwestii.

Dla rozrywki( o ile to można nazwać rozrywką) rzuć okiem na temat ciągnika c 360 i 360 3P

http://www.agrofoto....0-czy-c-360-3p/

Niby dwa proste ciągniczki różniące się silnikiem a ile opinii.

Gość Profil usunięty
Opublikowano

Tak, zgadza się co do porównań typu jaki ciągnik kupić, xxx czy yyy, tam najlepiej jest szukać konkretniejszych opinii.

Co do porównań odnośnie samego zużycia paliwa to bardzo dużo zostało już napisane i też nic z tego nie wynika, a tym bardziej nie da się określić który lepszy.Brak jest odniesień co do warunków pracy i umiejętności kierowcy.

Ciężko mi określić, który pomysł będzie najlepszy i skłaniam się do opinii, że nic nie zastąpi rozmowy bezpośredniej z samymi użytkownikami danych ciągników. Dealerzy i serwisanci także posiadają taką wiedzę choć najczęściej ograniczoną do jednej marki.

 

Ps. W dolnej części strony znajduje się pole tekstowe służące do odpowiadania. Staraj się nie korzystać z opcji "cytuj" w odniesieniu do ostatniego napisanego posta, ponieważ karane jest to ostrzeżeniami.

Opublikowano

Dzięki za info w kwestii cytowania. Widzisz zgadzam się że nic nie zastąpi rozmów bezpośrednich, jednakże mam też świadomość, ze ludzie nie za bardzo ufają samym dealerom i bardzo mocno liczy się dla nich opinia przeciętnego zjadacza chleba.

 

Tak jak pisałem odszedłem już od samych rankingów na rzecz jakiś podsumowań: powiedzmy 100 użytkowników napiszę ile wynosi w ich przypadku średnie zużycie paliwa w przypadku korzystania z danego modelu ciągnika, kombajnu, itd. I wystarczy w tym momencie wyciągnąć średnią ze średnich by już mieć jakiś podgląd na sprawę. Nie szukamy prawd absolutnych, ale pomocy dla osób którzy zmagają się z problem wyboru danej maszyny.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Pitlok4991
      Witam,
      Zakupiłem traktor Case 7120 z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 
      Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.
      Dodam że tabliczka jest w kabinie, w Angielskim katalogu znalazłem że numer powinien być "in the floor" jednak na podłodze ani pod nią nigdzie nie potrafię go znaleść
      na ramie z przodu traktora też nie ma.  Pojechałem do znajomego do sąsiedniej wioski gdzie ma taki sam traktor jednak tam też nikt nie wie...
      Może jest na forum ktoś kto rozwiążę tą zagadkę i jednocześnie pomoże ? 
    • Przez zacx18
      Witam pisze ponieważ  nie wiem jaki olej zalać do skrzyni na każdej stronie internetowej są inne dane dotyczące oleju  na jednej jest stou na innej utto tak samo z parametrami 10w30 ,10w40  jaki jest prawidłowy ?
    • Przez Bambi14
      Witam, jaki jest potrzebny zaczep gorny do ciagnika zeby zaczepiac opryskiwacz 2 tys litrow? nie wiem jaki jest nacisk takiego opryskiwacza, aktualnie mam automatyczny na poduszkach amortyzujacych (taki jak w hl z tylu) to podejrzewam ze wcale sie do tego nie nadaje, czy taki z linku wystarczy? rockingery troche drogie na moje potrzeby...
      https://allegro.pl/hak-zaczepu-transportowego-mf-255-ursus-c-385-zeto-i5889031699.html
    • Przez Steyr9094
      Witam jaki najlepszy olej do zwolnic i dyfra w ciągniku steyr 9094  1996r
    • Przez tomek15h
      ARION 440 
       
      1. Konstrukcja Specjalistyczna budowa w oparciu o samonosny element konsktrukcyjny. Stanowiacy jendoczesnie miske olejowa silnika. Zapewnia rozkład masy 50/50, mały promien skretu, co przekłada sie na doskonałe własciwosci uciagowe. Prostota obsługi, łatwy dostep do codziennych punktów konserwacji poprzez uchylane chłodnice czynia ciagnik uzytecznym i przyjaznym. 2. Silnik FPT poj. 4,5l., 4 cylindrowy o mocy maksymalnej 120 KM (wg ECE-R120), Stage IV, cała moc dostepna zawsze dla kazdego rodzaju prac, Intercooler, Common Rail, 4 zawory na cylinder, układ AdBlue, wentylator Visco, wysoki moment obrotowy dostepny od niskich obrotów silnika. 3. Przekładnia Liczba przełozen 16/16 z dobrym pokryciem w głównym zakresie roboczym. 4 biegi pod obciazeniem oraz 4 zakresy przełaczane elektronicznie, chłodzone olejem wielotarczowe sprzegło przekładni i WOM, przełaczanie zarzadzania miedzy polem a droga, automatyka zarzadzania blokady mechanizmu róznicowego tylnej osi oraz napedu na 4 koła. Predkosc maksymalna 40 km/h 4. WOM sterowanie elektrohydrauliczne, w tym wybór predkosci; właczniki na obu błotnikach kół tylnych, wolne koło czopu WOM - umozliwia swobodne obracanie reka. 5. Podnosnik tylny Elektroniczna regulacja podnosnika – funkcja bezpieczenstwa STOP, amortyzacja wstrzasów, szybkie opadanie, sterowanie z obydwu błotników. udzwig max. 5,750kg, udzwig poprzez cały zakres wg OECD 4,160kg. 6. Kabina 6 słupkowa z unikalna, wygieta tylna szyba, o bardzo dobrej widocznosci, regulowany podłokietnik, regulowana kolumna kierownicy w dwóch płaszczyznach wraz z deska rozdzielcza, samo-wyłaczajace sie kierunkowskazy, siedzenie instruktora, praktyczne schowki, wycieraczka tylnej szyby. -Os PROACTIV (OC) - Obrotowe błotniki 470mm - Zaczep transportowy automatyczny 44/38 - WOM 540/540ECO/1000 - Układ hydrauliczny pompa osiowo-tłoczkowa (LS) 110l/min - Klimatyzacja manualna - Siedzenie pneumatyczne Grammer - CIS komputer pokładowy z kolorowym wyswietlaczem - Hamulce pneumatyczne 2 obwodowe  - Włacznik akumulatora - Pamiec obrotów silnika i bieg uwrociowy  - Przekładnia bez biegów pełzajacych  - 40 km/h Standard - Czop WOM 1"3/8 6 wpustów  - Sterowanie zewnetrzne WOM  - 4 elektro-zawory  - Dzojstik ElectroPilot  - Wycieraczka tylnej szyby  - 2 lusterka szerokokatne  - Siedzenie pasazera  - Przygotowanie pod radio - 6T tylny podnosnik  - Dolne ramiona kat. 3  - 2 mechaniczne stabilizatory  - Ciegło górne hakowe kat.3/2  - Długie szyny zaczepu transportowego  - Dolny zaczep rolniczy  - Dodatkowe kule kat. 3/2  - Swiatła do jazdy po drogach + 2 swiatła robocze w masce  - W dachu kabiny reflektory robocze 2 z przodu + 2 z tyłu  - Zapalniczka bez popielniczki - 1 lewe swiatło ostrzegawcze  - 540/65 R38 opony standard / felgi stałe  - 440/65-R28 opony standard / felgi stałe  - Skrzynka narzedziowa - Alternator 200A/h 0 PLN 
       
      Cena netto 245 000,00 zł, cena brutto 301 350,00 zł, VAT 56 350,00 zł  .Oferta ważna do końca grudnia 2018.
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v